امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 61859
تاریخ انتشار: ۴:۱۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
چاپ این نوشته
Share

معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: از اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در بیش از دو هزار آموزشگاه در سطح استان و همکاری حدود ۸۰ هزار نفر و فعالیت بیش از ۳۲۰ هزار دانش آموز در این طرح در سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز چهارمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای امروز با حضور جمعی از مسئولان استانی، شهرستانی و اعضای انجمن اولیاء و مربیان در دبستان قرآنی احسان یک نطنز برگزار شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این مراسم ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار کرد: نقش درس تربیت بدنی در مدارس در ایجاد شور و نشاط در دانش آموزان و به دنبال آن یادگیری، یک نقش مهم و پرفایده است که توجه ویژه به آن به مانند دیگر درس ها یک ضرورت است.

عبدالرضا رئیسی افزود: برگزاری دوره های ضمن خدمت، کارگاه های آموزشی، اجرای ورزش صبحگاهی، حیاط پویا، مسابقات ورزشی و کانون های ورزشی درون مدرسه ای برای فرهنگیان و دانش آموزان موجب افزایش توانایی جسمی و روحی آن ها می شود.

وی تاکید کرد: پرداختن درست، منظم و قانونمند به موضوع تربیت بدنی و ورزش در محیط های آموزشی، دانش آموزان را نیز از بسیاری از آسیب های اجتماعی حفظ خواهد کرد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش اصفهان مشارکت گروهی در اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای را از اهداف مهم برگزاری این المپیاد خواند و بیان کرد: با کمک و همکاری اولیا، اعضای انجمن و همچنین مدیران، مربیان و مسئولان آموزش و پرورش می توان المپیاد را به بهترین نحو برگزارکرد.

وی همچنین از اجرای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در بیش از دو هزار آموزشگاه در سطح استان و همکاری حدود ۸۰ هزار نفر و فعالیت بیش از ۳۲۰ هزار دانش آموز در این طرح در سال گذشته خبر داد.

تلاش آموزش و پرورش نطنز برای تربیت نسلی پویا و با نشاط

مدیر آموزش و پرورش نطنز اظهار کرد: دانش آموزان در چهارمین المپیاد درون مدرسه ای در رشته های مجاز آموزشگاهی از جمله بسکتبال، فوتبال، والیبال، تنیس روی میز و رشته طناب زنی و بازیهای بومی و محلی به رقابت می پردازند.

علیرضا محمودی افزود: مجموعه آموزش و پرورش نطنز در تمامی آموزشگاه ها توجه به مقوله سلامتی و تندرستی را سرلوحه برنامه ها و فعالیت های خود قرار داده و به این مهم به عنوان یک اصل نگاه کرده و تلاش می کند تا با انجام درست آن به تربیت نسلی پویا و با نشاط کمک کند.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد نشاط و شادابی در دانش آموزان و همچنین تقویت روحیه کار دسته جمعی آن ها در مدارس، از مهم ترین اهداف برگزاری این المپیاد است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها