امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 61368
تاریخ انتشار: ۳:۲۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱
چاپ این نوشته
Share
مدیر آموزش و پرورش نطنز خبر داد

مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با مدیران مدارس در دوره های مختلف تحصیلی، انتخابات شورای دانش آموزی همزمان با سراسر کشور در سوم آبان ماه در مدارس شهر نطنز برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علیرضا محمودی ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی بیستمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی، اظهار کرد: اگر بتوانیم دانش آموزان را با مفهوم رای و انتخابات آشنا کنیم و بدانند که رای آن ها تاثیرگذار است، مشارکت بیشتری در روند اجرای برنامه های مختلف در مدرسه خواهند داشت.

مدیر آموزش و پرورش نطنز افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با مدیران مدارس در دوره های مختلف تحصیلی، انتخابات شورای دانش آموزی همزمان با سراسر کشور در سوم آبان ماه در مدارس شهر نطنز برگزار می شود.

وی تصریح کرد: دانش آموزان پایه سوم ابتدایی تا مقطع پیش دانشگاهی به عنوان داوطلب در انتخابات شورای دانش آموزی شرکت می کنند.

مدیر آموزش و پرورش نطنز گفت: ایجاد زمینه مناسب برای آموزش و ارتقاء سطح علمی، فرهنگی و اجتماعی دانش آموزان برای حضور موثر در عرصه های مختلف جامعه، تقویت اعتماد به نفس و فراهم کردن زمینه مساعد برای فعالیت های گروهی از اهداف برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی است.

وی با بیان این که شورای دانش آموزی همزمان با سالروز شهادت حسین فهمیده در هشتم آبان ماه فعالیت خود را آغاز می کنند، بیان کرد: دانش آموزان آینده سازان این مرز و بوم هستند و با اتکا به علم و دانش، مسیرهای رشد و توسعه کشور را هموار می کنند و در این بین حمایت های مسئولان امر آموزش و پرورش و همچنین اولیای آن ها بسیار تاثیر گذار است.

محمودی خاطر نشان کرد: منتخبان شورای دانش آموزی در مدارس و آموزشگاه ها نقش همراهی با مدیر مدرسه را ایفا و در مسائل  مختلف به مسئولان آموزشگاه ها کمک می کنند و امیدواریم منتخبان در مدارس نطنز بتوانند این وظیفه را به خوبی انجام دهند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها