امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 61305
تاریخ انتشار: ۱:۲۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز خبر داد:

رئیس اداره ارشاد نطنز گفت: جشنواره روستاهای دوستدار کتاب به همین منظور حدود سه سال پیش پایه گذاری شد و روستاها و روستاییان علاقه مند می توانند ابتدا با تایید دهیاری ها و شورای روستا و سپس با تایید و ارائه فرم در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی این طرح را اجرا کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری از تلاش این اداره برای برگزاری جشنواره روستای دوستدار کتاب در روستاهای بخش مرکزی شهرستان نطنز خبر داد.

علی مشربی ضمن برشمردن ویژگی های طرح مذکور برای نشر فرهنگ کتابخوانی، افزود: جشنواره روستاهای دوستدار کتاب به همین منظور حدود سه سال پیش پایه گذاری شد و روستاها و روستاییان علاقه مند می توانند ابتدا با تایید دهیاری ها و شورای روستا و سپس با تایید و ارائه فرم در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی این طرح را اجرا کنند.

وی تصریح کرد: روستاهایی با قابلیت فرهنگی بالا و زادگاه و بستر رشد نویسندگان، شاعران و هنرمندان گوناگون در شهرستان وجود دارد که در بعضی از آن ها چون روستای کمجان اکنون نیز برنامه کتابخوانی دختر شینا در حال اجرا است.

رئیس اداره ارشاد نطنز گفت: روستاهای کمجان و ابیانه متقاضی شرکت در این طرح هستند و قرار است هفته آینده در جلسه بخشداری موضوع مشارکت سایر روستاها مطرح شود.

وی بیان کرد: افراد، مسئولان کتابخانه ها، گروه های مردمی و غیره می توانند با توجه به توانایی خود به دو شکل در این طرح شرکت کنند که در مورد نخست با ارائه سابقه فعالیت ها در حوزه کتابخوانی و مستند سازی و در شکل دوم با پیشنهاد پنج طرح کارآمد و برنامه جدید در حوزه کتابخوانی می توانند در این طرح مشارکت کنند.

مشربی زمان برگزاری این طرح را تا بیستم آذرماه عنوان و خاطر نشان کرد: از ۱۰ روستای برتر شرکت کننده در این طرح از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور مسوولان ارشد و اداره ارشاد شهرستان نطنز تقدیر می شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها