امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 61219
تاریخ انتشار: ۲:۲۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره هواشناسی نطنز خبر داد:

رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: به احتمال زیاد هفته آینده دیگر با وزش شدید باد مواجه نخواهیم شد اما همراه با وزش ملایم باد در ساعات بعد از ظهر، دمای هوا تا دو درجه کاهش خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس اداره هواشناسی شهرستان نطنز در گفتگو با این پایگاه خبری از ایجاد خسارت به محصولات باغ های برخی نقاط شهرستان نطنز به دلیل وزش باد شدید در دو روز گذشته خبر داد.

ناصر عزیزی افزود: وزش باد شدید در دو روز گذشته با سرعت حدود ۸۰ تا ۹۰ کیلومتر در ساعت موجب ایجاد خسارت هایی به محصولات کشاورزان شهرستان شد که خسارت به باغ های محصول به در رحمت آباد نطنز از جمله آن بود.

وی احتمال تداوم وزش باد در ساعت های  آینده در شهرستان  را منتفی دانست و بیان کرد: به احتمال زیاد هفته آینده دیگر با وزش شدید باد مواجه نخواهیم شد اما همراه با وزش ملایم باد در ساعات بعد از ظهر، دمای هوا تا دو درجه کاهش خواهد داشت.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان نطنز همچنین احتمال بارش باران را نیز در هفته آینده منتفی دانست.

عبدالرضا مهدی بادی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نطنز نیز در گفتگو با این پایگاه خبری از ریزش ۲۰ درصدی محصول «به» به خاطر وزش بادهای شدید در رحمت آباد خبر داد و گفت: کشاورزان برای جلوگیری از هرگونه خسارت های بیشتر اقدام به جمع آوری این محصول کردند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها