امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 61067
تاریخ انتشار: ۹:۲۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
چاپ این نوشته
Share
در منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز رخ داد:

سر پرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز گفت: دو متخلف شکار و صید به همراه دو قبضه اسلحه قاچاق در منطقه حفاظت شده کرکس شهرستان نطنز دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به نقل از برنا، مهدی صادقی افزود: محیط بانان حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز بنا بر گزارش واصله از دوستداران حیات وحش مبنی بر شنیدن صدای تیر در ارتفاعات منطقه حفاظت شده کرکس به محل اعزام و پس از گشت و پیادروی و کنترل منطقه موفق شدند دو نفر متخلف شکار و صید را دستگیر نموده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی ادامه داد: پس از بازرسی از متخلفین شکار و صید دو قبضه اسلحه ساچمه زنی قاچاق کالیبر ۱۲ و مهمات شامل ۴۸ عدد فشنگ و ادوات شکار شامل دو دستگاه دوربین دو چشمی ، چاقو و چراغ قوه کشف و ضبط گردید.

صادقی تصریح کرد: منطقه حفاظت شده کرکس نطنز با ۱۱۴ هزار هکتار وسعت یکی از زیباترین و بکرترین مناطق حیات وحش استان اصفهان است که از گونه های جانوری مختلفی برخوردار است.و انواع جانوران وحشی اعم از خزندگان، پرندگان و پستاندارانی نظیر کل و بز، قوچ و میش وحشی، آهو، گراز (خوک وحشی )، گرگ، شغال، روباه، کفتار، گربه وحشی، پلنگ، تشی، پایکا و غیره در منطفه حفاظت شده کرکس وجود دارد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها