امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 61057
تاریخ انتشار: ۴:۵۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
چاپ این نوشته
Share
مدیر کمیته امداد نطنز عنوان کرد:

مدیر کمیته امداد امام (ره) نطنز گفت: ما نباید بگذاریم هیچ دانش آموزی وجود داشته باشد که به خاطر کمبود مالی از درس خواندن باز بماند، ما به همراه دیگر دانش آموزان به آن ها کمک می کنیم تا بتوانند در درس و تحصیل موفق شوند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مرحله دوم جشن عاطفه ها صبح امروز در مدارس شهر نطنز و به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه فاطمیه و با حضور جمعی از مسئولان شهرستان برگزار برگزار شد.

مرحله دوم این جشن همزمان با ماه محرم و با عنوان مهر عاطفه‌ها و با شعار مهر در انتظار همدلی در سطح مدارس شهر نطنز برگزار شد.

یکی از فعالان فرهنگی شهرستان در این مراسم ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش، اظهار کرد: با اجرای این مراسم در مدارس، دانش آموزان با حس نوع دوستی و فرهنگ کمک به افراد بی بضاعت آشنا می شوند.

حجت الاسلام محسن شریفی افزود: این مراسم با محوریت کمک به دانش آموزان بی بضاعت و با حفظ تکریم و شان شخصیت آن ها برگزار و کمک های جمع آوری شده به صورت محرمانه به آن ها تحویل داده می شود.

وی گفت: از جمله دستاوردهای جشن عاطفه‌ها علاوه بر جمع‌ آوری کمک‌های مختلف برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند، ایجاد شور مقدس عاطفی است که این شور زمینه‌ ساز دست‌ یافتن به یک اثر بزرگ تربیتی است.

نباید هیچ دانش آموزی به خاطر فقر مالی از تحصیل بازبماند

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز با ابراز خرسندی از حضور پرشور دانش آموزان و مسئولان در مراسم مهر عاطفه ها، اظهار کرد: هیچ دانش آموز نیازمندی نباید برای کمبود مالی از درس خواندن عقب بماند.

محمد رضا مومی اردستانی افزود: ما نباید بگذاریم هیچ دانش آموزی وجود داشته باشد که به خاطر کمبود مالی از درس خواندن باز بماند، ما به همراه دیگر دانش آموزان به آن ها کمک می کنیم تا بتوانند در درس و تحصیل موفق شوند.

وی گفت: مراسم مهر عاطفه ها با همکاری آموزش و پرورش، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بسیج و اصحاب رسانه و به خصوص صدا و سیما و توزیع هشت هزار پاکت در بین دانش آموزان برای جمع آوری کمک ها اجرا شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) نطنز اضافه کرد: مرحله اول جشن عاطفه‌ها ۲۳ و ۲۴ شهریور در سطح شهرهای نطنز، بادرود، خالدآباد و طرق رود، روستاهای تابعه در محل مصلاهای نماز جمعه با استقبال خوب مردم برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال وجه نقد و مقدار قابل توجهی لوازم التحریر و سایر ملزومات در مرحله اول جمع آوری و بلافاصله تقدیم نیازمندان زیر پوشش شد تا در روز اول مهر این دانش آموزان نیازمند بدون دغدغه وارد مدارس شوند.

این مراسم با اجرای دکلمه، سرود، و اهداء هدایا توسط مسئولان، دانش آموزان، همکاران و اعضای انجمن اولیا و مربیان همراه بود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها