امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 61044
تاریخ انتشار: ۴:۳۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
چاپ این نوشته
Share
در همایش پلیس و اصناف نطنز مطرح شد؛

فرمانده انتظامی نطنز به نقش مهم اصناف در حفظ اقتدار نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: پشتیبانی اصناف در دفاع مقدس کمک زیادی به جبهه ها کرد و امروز همکاری اصناف یا نیروی انتظامی از طریق نشست های اداره صنعت و معدن با اصناف و رساندن پیام های پلیس به آن ها باعث کاهش جرائم و کاهش سرقت ها در شهرستان شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس اتاق اصناف شهرستان نطنز پیش از ظهر امروز در همایش پلیس و اصناف که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در فرهنگسرای کوثر برگزار شد، اظهار کرد: اتحادیه ها در جامعه و بین مردم جایگاه ویژه ای دارند و خودشان باید در عظمت بخشیدن به این جایگاه تلاش کنند.

محمد آقا مرادی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی افزود: ما هر چه داریم در سایه امنیتی است که پلیس برای ما فراهم کرده است و همواره باید از این موقعیتِ ایجاد شده برای توسعه و رشد استفاده کرد.

وی تصریح کرد: هفت میلیون شغل توسط اصناف ایجاد شده است که بدون هیچ گونه تظاهرات و دغدغه و با آرامش این خانواده ۲۴ میلیونی با هشت هزار و هشتصد اتاق اصناف در جامعه فعالیت می کنند.

رئیس اتاق اصناف نطنز گفت: بازار باید مظهر نام اسلام و عدالت باشد، بازاریان همواره از انقلاب و آرمان ها دفاع کردند و در زمان قبل از انقلاب، برای پیروزی تلاش های فراوانی را انجام دادند.

وی تصریح کرد: ۴۲ درصد از اشتغال تولیدی کشور در اختیار اصناف است، اصناف با ایجاد اشتغال در واقع بزرگترین کمک را به دولت کردند چرا که دولت باید متحمل هزینه زیادی برای اشتغال شود.

مرادی بر تلاش برای درون زایی اشتغال و ایجاد صنایع وابسته به تولیدات کشاورزی در شهرستان تاکید و خاطر نشان کرد: ایجاد کارگاه های بسته بندی محصولات کشاورزی و به خصوص زعفران، می تواند بسیاری از دغدغه های موجود در زمینه بسته بندی ها را کاهش داده و باعث رشد اشتغال در منطقه شود.

همکاری اصناف نطنز با نیروی انتظامی بسیاری از جرائم را کاهش داده است

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز با بیان این که خداوند نعمت امنیت را بر ما ارزانی داشته است، اظهار کرد: استکبار جهانی درست پس از انقلاب و در حالی که هنوز استقلال خود را به دست نیاورده بودیم جنگ را به ما تحمیل کرد و در آن زمان مردم تا سن هفتاد سال به جبهه ها رفتند و با دست خالی در مقابل دشمن ایستادند و پیروز شدند.

سرهنگ پاسدار علی بنی آدمی افزود: امروز امنیتی که در کشور وجود دارد مرهون هدایت ها و منویات رهبر معظم انقلاب است و اگر این هدایت ها نبود معلوم نبود چه بر سر ما می آمد.

وی به تلاش های نیرو های انتظامی و نظامی کشور در راه توسعه توانمندی های نظامی و تکیه بر خود یه جای خرید سلاح از خارج اشاره کرد و این مهم را نشانه اقتدار جهوری اسلامی ایران با بیش از هزاران جانباز، شهید و مفقود الاثر دانست .

فرمانده انتظامی نطنز به نقش مهم اصناف در حفظ اقتدار نظام اسلامی اشاره کرد و گفت:  پشتیبانی اصناف در دفاع مقدس کمک زیادی به جبهه ها کرد و امروز همکاری اصناف یا نیروی انتظامی از طریق نشست های اداره صنعت و معدن با اصناف و رساندن پیام های پلیس به آن ها باعث کاهش جرائم و کاهش سرقت ها در شهرستان شده است.

وی همچنین به صاحبان اصناف هشدار داد تا نسبت به رعایت قوانین و اخذ پروانه کسب توجه کافی را داشته باشند چرا که هر چه اصناف قانونمند تر باشند نظم جامعه و امنیت آن بیشتر خواهد بود.

از روسای اتحادیه ها و اصناف شهر نطنز و همچنین تعدادی از کارکنان نیروی انتظامی، روسای کلانتری، پلیس راهور، اطلاعات و امنیت عمومی، اداره نظارت بر اماکن عمومی، حفاظت اطلاعات و عقیدتی سیاسی و یگان امداد تقدیر شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها