امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 60946
تاریخ انتشار: ۳:۳۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
چاپ این نوشته
Share
رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان خبر داد:

رئیس مرکز فنی و حرفه ای نطنز گفت: تقی زاده با توجه به پتانسیل بالای شهرستان نطنز در بخش های مختلف گردشگری و زیرساخت های اقامتی، بر آمادگی شرکت مارکوپولو برای همکاری و ارائه مشاوره رایگان به منظور اجرای برنامه های گردشگری و هتل داری با رویکرد آموزشی در مجموعه فنی و حرفه ای نطنز تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان نطنز ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری از بازدید مدیرعامل هلدینگ گردشگری مارکوپولو از مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نطنز خبر داد و اظهار کرد: برای اجرای برنامه های توسعه ای و کیفی مدنظر برای ایجاد پویایی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز و به دعوت این مرکز، حسن تقی زاده انصاری مدیر عامل هلدینگ گردشگری مارکوپولو از مرکز فنی و حرفه ای بازدید کرد.

ابراهیم روح اللهی افزود: مدیر عامل هلدینگ گردشگری مارکوپولو در این بازدید دو ساعته که از تمامی امکانات و ساختمان های مرکز انجام شد، رضایت خود را از اقدام های انجام شده در شش ماه اخیر در مرکز فنی و حرفه ای اعلام کرد.

وی تصریح کرد: تقی زاده با توجه به پتانسیل بالای شهرستان نطنز در بخش های مختلف گردشگری و زیرساخت های اقامتی، بر آمادگی شرکت مارکوپولو برای همکاری و ارائه مشاوره رایگان به منظور اجرای برنامه های گردشگری و هتل داری با رویکرد آموزشی در مجموعه فنی و حرفه ای نطنز تاکید کرد.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان نطنز گفت: با توجه به برگزاری موفق جشنواره گیاهان داروئی، می توان با ایجاد مرکز آموزش کاشت گیاهان داروئی با محوریت مرکز فنی و حرفه ای نطنز و راهنمایی کارشناسان و متخصصان شرکت مارکوپولو اقدام های موثری انجام داد.

وی تصریح کرد: مجموعه فنی و حرفه ای در شهرستان نطنز آمادگی کامل خود برای پیگیری و برپایی کارگاه آموزشی در زمینه های گردشگری، هتل داری، طب سنتی و گیاهان داروئی با همکاری بخش خصوصی را اعلام می کند.

روح اللهی خاطر نشان کرد: با توجه به تاکیدهای مرتضی صفاری نماینده شهرستان نطنز و بخش قمصر و همچنین موافقت مدیرکل فنی و حرفه ای استان تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در تقویت زیرساخت های گردشگری نقش خود را به درستی انجام دهیم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها