امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 60860
تاریخ انتشار: ۴:۰۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۷/۱۴
چاپ این نوشته
Share
فرمانده انتظامی نطنز:

فرمانده انتظامی نطنز با تشریح عملکرد مجموعه نیروی انتظامی در سطح شهرستان نطنز از از کاهش ۸۳ درصدی سرقت منازل و در کل ۱۰ درصدی سرقت خبر داد و گفت: امسال هفت باند سرقت احشام در سطح شهرستان نطنز متلاشی شده اند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه نطنز ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: تقارن هفته نیروی انتظامی با هفته دفاع مقدس و ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به فال نیک می گیریم و تلاش می کنیم تا درس ایستادگی را که از مکتب عاشورا آموختیم را به خوبی در عمل پیاده کنیم.

سرهنگ پاسدار علی بنی آدمی افزود: الگو گیری از سیره و سبک زندگی امام حسین (ع) و همچنین دفاع از ارزش ها و آرمان های دینی همواره مدنظر کارکنان این نهاد بوده است و مجموعه نیروی انتظامی در سطح شهرستان نیز این مهم را در برنامه های خود گنجانده و در بازه های زمانی مختلف چه در بطن خود و چه در ماموریت های محوله اجرا می کند.

وی تصریح کرد: ظهور امثال شهید حججی ها که به فرموده رهبر معظم انقلاب حجت خداوند در مقابل چشم همگان شد ناشی از ترویج و تبیین فرهنگ حسینی (ع) و مکتب عاشورا است و به طور حتم این ظهور و بروزها همچنان ادامه دارد و افزایش خواهد یافت.

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز گفت: امروزه جمهوری اسلامی پیشرفت و امنیت خود را مرهون وجود رهبر فرزانه انقلاب و درایت ایشان می داند و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نیز همواره با پیروی از ولایت فقیه، چه در مرزها و چه در داخل کشور از ارزش های مادی و معنوی حفاظت می کند.

وی تاکید کرد: دشمن به خوبی این را می داند که عزت، پیشرفت و محبوبیت جمهوری اسلامی به خاطر ستون محکمی به نام ولایت فقیه است و همواره تلاش می کند تا به اصل ولایت فقیه ضزبه بزند، مردم و مسئولان باید با درک این شرایط جلوی ضربه های ممکنه و احتمالی را بگیرند.

بنی آدمی با تشریح عملکرد مجموعه نیروی انتظامی در سطح شهرستان نطنز از از کاهش ۸۳ درصدی سرقت منازل  و در کل ۱۰ درصدی سرقت خبر داد و گفت: امسال هفت باند سرقت احشام در سطح شهرستان نطنز متلاشی شده اند.

وی با بیان این که کشاورزان و دامداران باید توجه بیشتری به محل نگهداری احشام خود داشته باشند و دام های خود را رها نکنند، خاطر نشان کرد: این قشر زحمت کش جامعه باید برای جلوگیری از سرقت احشام دامداری های خود را به سیستم های امنیتی مجهز کنند و با نیروی انتظامی همکاری جامع و کامل داشته باشند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها