امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 60855
تاریخ انتشار: ۲:۱۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۷/۱۴
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز با اشاره به هتک حرمت به ارزش های دینی و ساحت مقدس امام حسین (ع) در عاشورای سال ۸۸، افزود: بدون شک ملت ولایتمدار و مومن ایران اسلامی اگر یزید و معاویه آن زمان را فراموش کنند، اصحاب فتنه و تخریب های آن ها در سال ۸۸ را نیز فراموش خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته  با تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش های این نهاد در جامعه، بر لزوم توجه بیشتر به حفظ جان و مال مردم تاکید کرد و خواستار برخورد مناسب و حفظ شان مردم در اجرای احکام و هنگام برخورد با تخلف ها شد.

حجت الاسلام روح الله امینی با اشاره به تحولات اخیر جبهه مقاومت در نبرد با داعش و گروه های تکفیری و گرامیداشت یاد و نام «حبیب حرم»، افزود: سردار شهید حاج حسین همدانی از سربازان شجاعی بود که با وجود سن و سالی که داشت در زمان سقوط موصل و سوریه با بسیج کردن نیروها اوضاع را به دست گرفت و نقش مهمی در حفظ سوریه و البته تقویت جبهه مقاومت ایفا کرد.

وی با اشاره به توهین های اخیر ترامپ به جمهوری اسلامی و نادان خواندن وی، خواستار پاسخ صریح مسئولان در قبال این توهین ها شد و گفت: آمریکا دشمن درجه یک مردم منطقه و همه جا در صدد جنگ افروزی و شرارت است و هرگز در این راه از تلاش دست برنخواهد داشت.

خطیب جمعه نطنز با اشاره به نزدیکی نابودی داعش و شکست حامیان آن ها در منطقه، تاکید کرد: هدف آمریکا، اسرائیل و بارزانیِ قدرنشناس در تلاش برای استقلال کردستان، ایجاد پایگاهی برای اسرائیل در منطقه است تا محورهای مقاومت را تحت تاثیر قرار دهند.

وی اضافه کرد: تمام اقدام های دشمنان نظام و انقلاب در منطقه جلوگیری از افزایش محبوبیت جمهوری اسلامی و رزمندگان مقاومت است و قیاس دخالت آمریکایی ها و کشته شدن تعداد بی شماری از مردم بی دفاع در کشورهای مختلف و حضور نیروهای ایرانی و در پی آن نجات مردم بی گناه از چنگال ظلم و جور بر این موضوع صحه می گذارد.

حجت الاسلام امینی با اشاره به هتک حرمت به ارزش های دینی و ساحت مقدس امام حسین (ع) در عاشورای سال ۸۸، افزود: بدون شک ملت ولایتمدار و مومن ایران اسلامی اگر یزید و معاویه آن زمان را فراموش کنند، اصحاب فتنه و تخریب های آن ها در سال ۸۸ را نیز فراموش خواهند کرد.

وی با انتقاد از تبرئه برخی از مدیران نجومی بگیر، خاطر نشان کرد: قوه قضائیه باید به شدت با اشرافی گری و مسببان حقوق های نجومی و زراندوزی در جامعه برخورد کند تا این موضوع به یک رویه معمول تبدیل نشود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها