امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 60829
تاریخ انتشار: ۲:۲۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۳
چاپ این نوشته
Share
مسئول شورای بسیج طلاب اصفهان:

مسئول شورای بسیج طلاب اصفهان گفت: امسال طرح ایجاد مساجد پویا در سپاه مورد بررسی و تحلیل قرا می گیرد و در آن طرح باید به مطالبات رهبر معظم انقلاب در این حوزه توجه جدی شده و فعالیت ها برای پیوند متخصصان و نخبگان با مساجد با هدف ایجاد مساجدی پویا آن هم با استفاده از تمام ظرفیت ها آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز اولین اجلاس مجمع عمومی بسیج شهرستان نطنز در سال ۱۳۹۶ صبح امروز با حضور قشرهای فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، دفاعی و امنیتی شهرستان در محل سپاه برگزار شد.

نائب رئیس مجمع عمومی بسیج شهرستان نطنز در این اجلاس به تشریح نقش بزرگ و پر رنگ بسیج در مدیریت امور و نهادها و همچنین استحکام بخشیدن به انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار کرد: برای برنامه ریزی فرهنگی و مقابله با تهدیدها باید خود مردم و جامعه به همراه بسیج وارد صحنه شوند.

سرهنگ دوم پاسدار حسین آقادوستی افزود: روال کاری به این صورت است که کارگروه ها هر کدام که در برنامه ها حاضر می شوند باید آسیب ها، تهدیدات و فرصت ها را شناسایی کنند و بر این اساس از فرصت ها برای خنثی کردن آسیب ها و مهار تهدیدها استفاده کنند.

وی اضافه کرد: برنامه های ارائه شده در شورای قشر بسیج شهرستان شفاف سازی و چکش کاری و در نهایت وارد مجمع شده و به شور گذاشته می شود و اگر کسی پیشنهاد، انتقادی و یا دلیلی برای حذف این طرح یا تقویت  آن برنامه را دارد آن را مطرح و در نهایت طرح مورد نظر به تصویت می رسد.

فرمانده سپاه نطنز خاطر نشان کرد: برنامه ای که در مجمع به تصویب هیئت رئیسه و همچنین اعضای حاضر رسید، به مرحله اجرا در می آید.

طرح ایجاد مساجد پویا در سپاه مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد

رئیس شورای عالی بسیج طلاب استان اصفهان با تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش، اظهار کرد: جایگاه معرفت در زندگی دینی و اجتماعی بسیار بالا است، معرفت یعنی جایگاه طرف مقابل را بدانیم و وقتی جایگاه را شناختیم ادبمان نسبت به شاخت آن جایگاه نیز مشخص و رعایت می شود.

حجت الاسلام حسن بابایی با اشاره به لزوم حرکت در مسیر ایجاد مساجد پویا، گفت: طبق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت کاهش آسیب‌ های اجتماعی، باید در طرح تربیت محور قرار گرفتن مسجد، برنامه‌های تربیتی در راه کاهش آسیب‌های اجتماعی مثل طلاق، اعتیاد، بی‌بند و باری و غیره اجرا شود.

وی گفت: امسال طرح ایجاد مساجد پویا در سپاه مورد بررسی و تحلیل قرا می گیرد و در آن طرح باید به مطالبات رهبر معظم انقلاب در این حوزه توجه جدی شده و فعالیت ها برای پیوند متخصصان و نخبگان با مساجد با هدف ایجاد مساجدی پویا آن هم با استفاده از تمام ظرفیت ها آغاز خواهد شد.

از رده های برتر بسیج  در سال ۱۳۹۵ که در جشنواره مالک اشتر برگزیده شدند در پایان این اجلاس قدردانی شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها