امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 60793
تاریخ انتشار: ۳:۳۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
چاپ این نوشته
Share
فرمانده انتظامی نطنز خبر داد:

فرمانده انتظامی نطنز از دستگیری سارق احشام در شهر بادرود خبر داد و گفت: با گزارش سرقت احشام در این شهر، ماموران انتظامی وارد میدان شده و با شگردهای عملیاتی و اطلاعاتی توانستند سارق احشام را دستگیر کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: مجموعه نیروی انتظامی در سطح شهرستان نطنز در دهه اول ماه محرم در راه تامین امنیت حداکثری با تمام توان در خدمت مردم عزادار شهرستان نطنز بود.

سرهنگ پاسدار علی بنی آدمی ضمن قدردانی از مردم و به خصوص مسئولان هیئات مذهبی شهرستان نطنز به خاطر همکاری با پلیس، افزود: این همکاری موجب شد تا مراسم های عزاداری چه در شهرها و چه در روستاها با کم ترین حاشیه ای برگزار شود.

وی با تاکید بر این که برقراری امنیت و آرامش در برگزاری مراسم های عزاداری از ماموریت ها و وظایف اصلی نیروی انتظامی در شهرستان نطنز در دهه اول محرم بود، تصریح کرد: مجموعه نیروی انتظامی شهرستان نطنز به خاطر همکاری مردمِ عزادار و مسئولان هیئات مذهبی برای برقراری این امنیت و وارد نشدن آن ها به مسائلی که ممکن بود عزاداری را به حاشیه رانده و موجب برهم خوردن آرامش شود، قدردانی می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز همچنین از دستگیری سارق احشام در شهر بادرود خبر داد و گفت: با گزارش سرقت احشام در این شهر، ماموران انتظامی وارد میدان شده و با شگردهای عملیاتی و اطلاعاتی توانستند سارق احشام را دستگیر کنند.

وی خاطر نشان کرد: این سارق که در باز جویی های صورت گرفته به شش فقره سرقت اعتراف کرده است پس از تشکیل پرونده قضایی تحویل مقامات قضایی شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها