امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 59430
تاریخ انتشار: ۳:۱۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
چاپ این نوشته
Share
نماینده مردم نطنز در مجلس خبر داد:

صفاری گفت: کلنگ این طرح قرار بود در روز بیست و پنجم مردادماه با حضور وزیر نیرو به زمین زده شود و از آن جایی که وزیر پیشنهادی جدید نیز رای اعتماد را کسب نکرد، باهماهنگی دیگر مسئولان این مهم به هفته دولت موکول شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز چهار طرح عمرانی و خدماتی شهرداری نطنز پیش از ظهر امروز با حضور مردم و جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

هنرسرای قلم، کتابخانه امیرالمومنین (ع)، دوشنبه بازار و احداث پیاده رو بلوار شهید عظیمی از طرح های افتتاح شده امروز بودند.

شهردار نطنز در مراسم افتتاح این طرح ها در جمع مردم و مسئولان در محل کتابخانه حضرت امیرالمومنین (ع) نطنز اظهار کرد: هنرسرای قلم شهرداری نطنز با هدف برپایی نمایشگاه های نقاشی، عکاسی، کتاب، برگزاری دوره های آموزشی هنری و محل تشکیل جلسه ها و گردهمایی های هنرمندان و در مجموع مکانی برای به تصویر کشیدن آثار هنرمندان نطنزی در مساحت ۱۳۰ مترمربع امروز افتتاح شد.

سید محسن تجویدی افزود: با درخواست هنرمندان شهر نطنز و پیگیری های استاد عباس دهقانیان نطنزی، این شهرداری مصمم شد تا مجموعه هنرسرای قلم را در دو ماه آماده و به مشاهیر، مفاخر و هنرمندان نطنزی تقدیم کند.

شهردار نطنز تصریح کرد: سعی کردیم هنرسرای قلم را در مرکز شهر و در کنار پارک ملت و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی احداث کنیم تا شهروندان از نقاط مختلف شهر دسترسی آسان تر به این مجموعه فرهنگی داشته باشند.

وی به دومین طرح افتتاح شده اشاره کرد و افزود: کتابخانه حضرت امیرالمومنین (ع) نطنز با مشارکت خانواده مرحوم بدر الدین تقی زاده انصاری به ارزش چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال احداث و امروز افتتاح شد.

تجویدی ادامه داد: این ساختمان دارای ۲۸۰ متر مربع مساحت، و دارای یک مخزن کتاب، دو سالن مطالعه بزرگسالان و کودکان است و طبق وصیت مرحوم بدرالدین انصاری دو هزار جلد کتاب وی هم در این کتابخانه در دسترس عموم قرار گرفته است.

وی به افتتاح فاز اول دوشنبه بازار نطنز با مساحت ۱۱ هزار متر مربع اشاره و بیان کرد: این طرح که با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال احداث شده است دو پارکینگ و بازار نیز دارد.

شهردار نطنز خاطر نشان کرد: پیاده روسازی به مساحت هفت هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری، چهارمین طرحی است که امروز افتتاح و قابل بهره برداری شد.

کلنگ طرح انتقال آب به شهرستان نطنز در هفته دولت به زمین می خورد

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم از برگزاری مراسم کلنگ زنی طرح انتقال آب به شهرستان نطنز در هفته دولت خبر داد و اظهار کرد: کلنگ این طرح قرار بود در روز بیست و پنجم مردادماه با حضور وزیر نیرو به زمین زده شود و از آن جایی که وزیر پیشنهادی جدید نیز رای اعتماد را کسب نکرد، باهماهنگی دیگر مسئولان این مهم به هفته دولت موکول شد.

مرتضی صفاری نطنزی همچنین از پیگیری طرح دو بانده شدن محور نطنز به کاشان تا مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن برای کاهش تصادف ها خبر داد و افزود: برای ساخت یک مجتمع عظیم فرهنگی و هنری که قول ساخت آن در ماه های اخیر داده شده، ۷۰ میلیارد ریال اعتبار جذب می شود.

وی خاطر نشان کرد: هر چه در حوزه فرهنگ تلاش کنیم باز هم کم است و امیدواریم با تلاش های بیشتر در حوزه فرهنگ، آن چه که مد نظر مردم و مسئولان، در سطوح بالاتر است محقق شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها