امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 59166
تاریخ انتشار: ۲:۴۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره ورزش و جوانان نطنز خبر داد

رئیس اداره ورزش و جوانان نطنز از آغاز عملیات ساخت دیواره صخره‌نوردی در شهرستان نطنز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حسین صفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نطنز اظهار کرد: پس از چند ماه تلاش و پیگیری هیأت کوهنوردی شهرستان نطنز برای نصب دیواره صخره‌نوردی در مرکز این شهرستان، کار‌شناس دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان جهت بازدید و پیگیری نصب دیواره صخره‌نوردی در مجموعه ورزشی شهید منوچهری نطنز حضور پیدا کرد.

وی افزود: نخستین مرحله این عملیات جانمایی آن بود که پس از بازدید کار‌شناس فنی از سالن شهید منوچهری مکان مورد تأیید کار‌شناس قرار گرفت.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان نطنز با بیان اینکه ارتفاع دیواره صخره‌نوردی طبق استانداردهای صعودهای مسابقات کشوری است، گفت: با توجه بر اینکه در این شهرستان علاقه‌مندان به ورزش کوهنوردی زیاد است و در راستای صعود کوهنوردان شهرستان از این دیواره نیاز این شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: ورزش کوهنوردی به ۲ بخش همگانی و قهرمانی تقسیم شده که سرمایه‌گذاری در هر ۲ بخش می‌تواند موجب توسعه و درخشش ورزشکاران شهرستان نطنز شود چراکه این شهرستان ظرفیت‌ها و استعدادهای بسیار خوبی در این رشته ورزشی  را در اختیار دارد.

صفری ابراز امیدواری کرد: با نصب و راه‌اندازی دیواره صخره‌نوردی در سالن «کرکس» و همچنین توسعه آبشار یخی «اوره»، می‌توانیم مخاطبان این رشته ورزشی پرطرفدار را در سطح استان و کشور افزایش دهیم.

وی در پایان ضمن تقدیر از نماینده مردم شهرستان نطنز در مجلس شورای اسلامی به خاطر تخصیص اعتبار ویژه برای ساخت این دیواره عنوان داشت: انتظار می‌رود بستر‌ها و زیرساخت‌های این رشته مفرح در شهرستان نطنز فراهم شده و مسؤولان از این رشته حمایت کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها