امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 59012
تاریخ انتشار: ۳:۰۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۴
چاپ این نوشته
Share
مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان نطنز مطرح کرد؛

مالکی گفت: به طور حتم بازی مسعود شجاعی و احسان حاج صفی مقابل ورزشکاران رژیم صهیونیستی جز قرار دادن نام آن ها در لیست کسانی که راضی به این ظلم و جنایت هستند نتیجه دیگری نخواهد داشت و این موضوع به طور حتم برای آن ها ننگ خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان نطنز ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اقدام دو نفر از فوتبالیست های کشور و بازی مقابل بازیکنان تیم رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه این رژیم منفور جهانی را به رسمیت نشناخته است و این مهم همواره به عنوان یکی از اصول اصلی نظام و انقلاب به شمار می آید.

رضا مالکی افزود: جمهوری اسلامی همواره در تمام حوزه ها این موضوع را به عنوان یک اصل خدشه ناپذیر مورد توجه قرار داده است و بدون شک در حوزه ورزش نیز این منفوریت و به رسمیت نشناختن نیز درخشش دیگری داشته و ما نمونه های بارزی از این موضوع را در سابقه درخشان ورزشکاران و قهرمانان خود در طول تاریخ ورزشی آن ها به یاد داریم.

وی تصریح کرد: بسیاری از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی ما در رشته های مختلف هرگز تعهد انسانی خود را فدای مدال های خوش رنگ و مشتی دلار نکرده و نخواهند کرد، چرا که آن ها به خوبی می دانند رسم پهلوانی و جوانمردی و پایبندی به تعهدات انسانی از همه چیز بالاتر است.

مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان نطنز تاکید کرد: به طور حتم بازی مسعود شجاعی و احسان حاج صفی مقابل ورزشکاران رژیم صهیونیستی جز قرار دادن نام آن ها در لیست کسانی که راضی به این ظلم و جنایت هستند نتیجه دیگری نخواهد داشت و این موضوع به طور حتم برای آن ها ننگ خواهد بود.

وی ادامه داد: ورزشکاران بسیاری در سطح اول دنیا حضور دارند که بارها و بارها برای حمایت از آرمان فلسطین از مواجهه با ورزشکاران و حتی مقام های رژیم اشغالگر قدس خودداری کرده اند، آن ها نه ایرانی هستند و نه مسلمان بلکه به ارزش های اخلاقی در جامعه جهانی پایبند بوده و هستند.

مالکی خاطر نشان کرد: جامعه بسیج ورزشکاران شهرستان نطنز ضمن تقبیح و محکوم کردن اقدام این دو فوتبالیست کشور، از مسئولان و دستگاه های نظارتی می خواهد تا با برخورد به موقع و جدی با این افراد، دل های به درد آمده را تسکین بخشد.

آموزش آشپزی در تاریخ ۱۱ام ، مهر ۱۳۹۶:

خیلی خوب بود ممنون

Take a look at my webpage; آموزش آشپزی

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها