امروز: پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
کد خبر: 58534
تاریخ انتشار: ۴:۳۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره بهزیستی نطنز در نشست خبری عنوان کرد:

محبی با بیان این که مجموعه بهزیستی برای تامین نیازهای مددجویان تلاش می کند و تحقق آن را هدف اصلی خود می داند، تاکید کرد: برای تامین کمک هزینه های مختلف و وسایل مورد نیاز بیماران صعب العلاج نیازمند حمایت بیشتر خیران هستیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس اداره بهزیستی شهرستان نطنز پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته بهزیستی در اداره برگزار شد از همکاری و همگامی خبرنگاران و اصحاب رسانه با برنامه های اداره متبوعش قدردانی و نتایج این همکاری را در افزایش مشارکت های مردمی با بهزیستی مهم ارزیابی کرد.

مهدی محبی افزود: بالغ بر یک هزار و ۴۰۰ پرونده در حوزه اجتماعی در بهزیستی شهرستان وجود دارد و با افزایش قابل ملاحظه مستمری ها در سال جاری خدمات خوبی به مددجویان زیر پوشش این نهاد ارائه می شود.

وی تصریح کرد: از تعداد پرونده های موجود در اداره، یک هزار و ۶۱ پرونده توانبخشی شامل امور معلولین، ۱۱۲ پرونده پیشگری شامل حمایت از آسیب دیدگان اعتیاد و ۳۰۸ پرونده حمایتی و اجتماعی که شامل زنان سرپرست خانوار و غیره است را شامل می شود.

وی ادامه داد: ارائه خدمات در زیر مجموعه های بهزیستی مثل مراکز توانبخشی پزشکی شهرستان شامل مرکز گفتار درمانی، کاردرمانی، بینایی سنجی و شنوایی سنجی در بخش امامزاده و مرکز گفتار درمانی نطنز آن هم با وجود نیروهای متخصص و حضور فعال خیرانی که بیشتر هزینه های مراکزی چون کاردرمانی را متقبل شده اند، با استقبال خوب مردم مواجه شده است.

رئیس اداره بهزیستی نطنز با بیان این که مجموعه بهزیستی برای تامین نیازهای مددجویان تلاش می کند و تحقق آن را هدف اصلی خود می داند، تاکید کرد: برای تامین کمک هزینه های مختلف و وسایل مورد نیاز بیماران صعب العلاج نیازمند حمایت بیشتر خیران هستیم.

وی اضافه کرد: بخش اعظم کمک های بهزیستی از طریق خیران و واریز مستمری ها و تامین بودجه از خود تهران تامین می شود و در واقع نقش ما ارائه کمک و مشارکت با مددجویان است که خوشبختانه در حوزه شهرستان، کمک خیران منطقه و خارج از منطقه همواره برای ما گره گشا بوده است.

محبی با اشاره به این که تلاش می شود تا کمک های خیران با اولویت و اهمیتِ نیازها در اختیار مددجویان قرار گیرد، بیان کرد: همه مردم علاقه مند به مشارکت و کمک در این زمینه هستند فقط راه و رسم کمک رسانی به بهزیستی را نمی دانند و امیدواریم به کمک اصحاب رسانه این امر هم محقق شود.

وی برای اطمینان خاطر مردم در خصوص مصارف کمک های مردمی در بهزیستی، خاطر نشان کرد: شورای مشارکت های مردمی زیر نظر فرمانداری است و تا آخرین ریال کمک های مردمی و نحوه مصارف آن ها به صورت دقیق مشخص است و مردم مطمئن باشند کمک های آن ها هدر نخواهد رفت.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها