امروز: یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 58474
تاریخ انتشار: ۵:۲۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره بهزیستی نطنز خبر داد:

محبی گفت: به منظور حرکت در مسیر تحقق اهداف و برنامه های پیش بینی شده بهزیستی شهرستان نطنز، کلینیک روانشاختی راه فردای نطنز در هفته بهزیستی و با حضور مسئولان افتتاح می شود و به متقاضیان خدمات می دهد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مهدی محبی رئیس اداره بهزیستی شهرستان نطنز عصر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن تبریک هفته بهزیستی از همکاری فرمانداری، ائمه جمعه نطنز و بادرود، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر ارگان های دولتی و غیر دولتی با بهزیستی قدردانی و اظهار کرد: مجموعه بهزیستی شهرستان نطنز برای گرامیداشت این هفته تمهیدات خاصی را اندیشیده است و در این هفته برنامه های متنوع اجرا و خدمات گوناگونی در سطح شهرستان ارائه می شود.

مهدی محبی غبارروبی گلزار شهدا، حضور نماینده و فرماندار در اداره بهزیستی و دیدار با کارکنان و نماینده مددجویان و معلولان، دیدار با ائمه جمعه نطنز و بادرود، برگزاری نشست خبری، دیدار با خانواده های معظم شهدا و مددجویان، برگزاری مسابقه های فرهنگی و ورزشی همکاران، ارائه خدمات رایگان در حوزه های پیشگیری و توانبخشی و برگزاری مراسم گلریزان با همکاری گروه مهربانیِ همیارِ مشارکت های مردمی را از برنامه های شاخص بهزیستی نطنز در این هفته اعلام کرد.

وی تصریح کرد: به منظور حرکت در مسیر تحقق اهداف و برنامه های پیش بینی شده بهزیستی شهرستان نطنز، کلینیک روانشاختی راه فردای نطنز در هفته بهزیستی و با حضور مسئولان افتتاح می شود و به متقاضیان خدمات می دهد.

رئیس اداره بهزیستی نطنز با اشاره به شعار امسال هفته بهزیستی با عنوان «بهزیستی محور مسئولیت و سلامت اجتماعی» از کمک های مردم، خیرین و نیکوکاران، اصحاب رسانه و مسئولان ادارات به بهزیستی و مددجویان زیر پوشش قدردانی کرد و  از آن ها خواست همانند سال های گذشته به عنوان بازوی توانمند بهزیستی این اداره را در ارائه خدمات بیشتر و بهتر به جامعه هدف و به ویژه معلولان و پیشبرد اهداف عالیه سازمان یاری رسانند.

وی همچنین از فعالیت های کارکنان شاغل در اداره بهزیستی شهرستان نطنز، نمایندگی بخش امامزاده و مجتمع های خدمات بهزیستی خالدآباد، اریسمان و ده آباد قدردانی کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها