امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 58468
تاریخ انتشار: ۳:۵۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

حجت الاسلام امینی با بیان این که دولت دوازدهم باید یک دولت عملگرا و ارزش مدار باشد، گفت: مردمی و متواضع بودن، دوری از تجمل و اشرافی گری، خدمتگزار بودن، شایسته سالاری، انقلابی و جوانگرایی از دیگر ویژگی های شاخصی است که دولت دوازدهم باید برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب، آن ها را دارا باشد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به هفته مالیات، فرار از مالیات را خلاف قانون و شرع عنوان و اظهار کرد: ورود کالای قاچاق به کشور علاوه بر تمام ضررهایی که به اقتصاد و اشتغال وارد می کند به خاطر فرار از مالیات، به نوعی معاشرت و معاضدت در حرام هم محسوب می شود.

حجت الاسلام روح الله امینی ضمن گرامیداشت هفته بهزیستی و تامین اجتماعی، این دو رویداد را به فعالان این عرصه ها تبریک گفت و افزود: بهزیستی و تامین اجتماعی از نهاد های ارزشمند، خدمات رسان و از ضروریات جامعه هستند و امیدواریم در مسیر تحقق اهداف خود سربلند باشند.

وی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع)، به حضور پیکر پاک شهدای گمنام در شهر نطنز اشاره کرد و گفت: فردا شهر اولیاء الله به عطر شهدای گمنام معطر می شود و اقشار مختلف مردم و مسئولان با حضور پرشور در این مراسم معنوی دین خود را نسبت به این شهدا ادا خواهند کرد.

خطیب جمعه نطنز از حضور مردم و مسئولان در اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده در نطنز قدردانی و بیان کرد: امروز دشمن برای رسیدن به اهداف خود در جامعه اسلامی خانواده و در راس آن زن را مورد حمله خود قرار داده تا بی عفتی را ترویج کند.

وی ادامه داد: بانوان باید نسبت به این موضوع و همچنین نسبت به پوشش های افراد خانواده و دیگر بستگان خود حساس باشند تا فضای جامعه مشحون از عطر عفت شود.

حجت الاسلام امینی افزود: گاهی دوچرخه سواری بانوان نیز در سطح شهر مشاهده می شود که این کار قبح زدایی و خلاف شرع است، عاملان این حرکت یا نمی دانند چه می کنند یا اجیر هستند و در هر صورت باید مسئولان به آن ها تذکر دهند.

وی با تاکید بر این که حضور مردم در صحنه ها کارآمد است، تصریح کرد: در جمهوری اسلامی نقش مردم یک نقش اساسی و بی نظیر است و تاریخ انقلاب نیز پر است از حضور ملت ایران در صحنه و جمع کردن فتنه هایی که دشمنان نظام با همراهی عوامل آمریکایی خود در داخل سعی در اجرای آن داشتند.

امام جمعه نطنز با بیان این که انحراف فکری بعضی از افراد آن ها را اجیر شیطان کرده است، گفت: این فرصت طلب های اجیر و مزدور می خواهند کسانی را که فقط به لطف نظام و ولایت از اشد مجازات دورمانده اند را دوباره به مسند امور برگردانند و بدون شک هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

وی با بیان این که دولت دوازدهم باید یک دولت عملگرا و ارزش مدار باشد، ابراز کرد: مردمی و متواضع بودن، دوری از تجمل و اشرافی گری، خدمتگزار بودن، شایسته سالاری، انقلابی و جوانگرایی از دیگر ویژگی های شاخصی است که دولت دوازدهم باید برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب، آن ها را دارا باشد.

وی خاطر نشان کرد: امروز بحران اقتصادی، سیاسی و اخلاقی در آمریکا جدی است، این کشور رئیس جمهوری دارد که تعادل سیاسی نداشته و برای کشور و ملت ما خواب می بیند، تصمیم می گیرد و رجز می خواند، غافل از آن که هرچه در مسیر زورگویی تلاش کند به همان میزان و بلکه بیشتر بر مقاومت مردم ایران نیز افزوده می شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها