امروز: دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 58454
تاریخ انتشار: ۴:۴۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
چاپ این نوشته
Share
فرماندار خبر داد:

حسنی گفت: مراسم تشییع روز شنبه ساعت هشت صبح از میدان دفاع مقدس به سمت گلزار شهدای گمنام نطنز آغاز و سپس با حرکت به‌ سوی بخش امامزاده و شهرهای بادرود و خالدآباد ادامه می یابد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز فرماندار نطنز پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم تشییع شهدای گمنامِ تازه تفحص شده، در شهرستان نطنز، اظهار کرد: به مناسبت ایام شهادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام استان اصفهان میزبان پیکر پاک ۱۰ شهید گمنام خواهد بود و شهرستان نطنز هم روز شنبه بیست و چهارم تیرماه میزبان این مردان آسمانی است.

یوسف حسنی با بیان این که هرگز نباید فرهنگ ایثار، شهادت طلبی و مبارزه با ظلم و جور در جامعه کم رنگ شود، تلاش برای برگزاری یک تششیع باشکوه در مسیر تحقق این هدف را مهم خواند و افزود: مراسم تشییع روز شنبه ساعت هشت صبح از میدان بسیج به سمت گلزار شهدای گمنام نطنز آغاز و سپس با حرکت به‌ سوی بخش امامزاده و شهرهای بادرود و خالدآباد ادامه می یابد.

وی تصریح کرد: مراسم در نطنز با قرائت زیارت عاشورا آغاز و سپس آئین با شکوه تشیع شروع می شود و پیکر پاک این شهدای گرانقدر با عبور از خیابان‌ ها و میدان‌های اصلی شهر تا جایگاه گلزار شهدای گمنام نطنز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان شهید پرور تشییع خواهد شد.

فرماندار نطنز ادامه داد: بعد از برگزاری مراسم تشییع در شهر نطنز، مردم شهید پرور بادرود میزبان این مردان خدا خواهند شد و در ساعت ۱۰ صبح در میدان امام حسین (ع) این شهر مراسم تشییع شروع  و تا میدان امام خمینی (ره) ادامه می یابد.

وی با بیان این که بعد از شهر بادرود، شهر خالدآباد میزبان بعدی شهدا است، گفت: شهدای گمنام لحظات آخر حضور خود در شهرستان، میهمان آستان مقدس امامزادگان آقاعلی عباس و سید محمد علیهماالسللام خواهند بود.

حسنی با بیان این که این ابدان مطهر بعد از شهرستان نطنز در شهرستان گلپایگان حضور خواهند یافت از اقشار مختلف مردم مومن، ولایتمدار و شهید پرور شهرستان نطنز خواست تا با حضور باشکوه در مراسم تشییع یک بار دیگر با آرمان های شهدا پیوندی دوباره ببندند.

علی مشربی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز ضمن دعوت از کلیه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان نطنز برای حضور پرشور در این مراسم، گفت: عموم مردم می توانند دل نوشته‌ها و عکس‌های خود را از مراسم تشییع تا تاریخ پنجم تیرماه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز ارسال نمایند.

علی مشربی افزود: به نفرات اول تا سوم در بخش های دل نوشته و عکس جوایزی اهدا خواهد شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها