امروز: یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 58446
تاریخ انتشار: ۴:۰۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
چاپ این نوشته
Share
رئیس مرکز فوریت های پزشکی نطنزخبر داد:

مخلصی گفت: یکی از حادثه‌ دیدگان به نام علی باغبانی که بر اثر برق‌ گرفتگی از یکی از طبقه های ساختمان نیمه کاره به پایین پرت شده بود علائم حیاتی نداشت و برخلاف تمام تلاش های پزشکان و عوامل درمانی در بیمارستان فاطمیه بادرود درگذشت.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان نطنز ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران از مرگ کارگر ساختمانی در بادرود خبر داد و اظهار کرد: حوالی ظهر امروز پنج شنبه در ساختمان نیمه‌ کاره در کنار مسجد توکل بادرود واقع در بلوار کشاورز دو نفر کارگر ساختمانی که در حال عملیات جوشکاری و بنایی بودند دچار برق‌ گرفتگی شدید شدند.

حسین مخلصی با بیان این که نیروهای پایگاه اورژانس ۱۱۵ و هلال‌احمر بادرود بدون فوت وقت و با دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند، افزود: یکی از حادثه‌ دیدگان به نام علی باغبانی که بر اثر برق‌ گرفتگی از یکی از طبقه های ساختمان نیمه کاره به پایین پرت شده بود علائم حیاتی نداشت و برخلاف تمام تلاش های پزشکان و عوامل درمانی در بیمارستان فاطمیه بادرود درگذشت.

وی اضافه کرد: عیسی حدادی ۴۶ ساله که مصدوم دیگر این حادثه است نیز دچار سوختگی از ناحیه دو دست شده و هم‌ اکنون در بیمارستان فاطمیه بادرود بستری و مداوا بر روی وی در حال انجام است.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان نطنز با بیان این که حال عمومی این مصدوم رضایت‌ بخش است، خاطر نشان کرد: علت حادثه توسط کارشناسان فنی و انتظامی در دست بررسی است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها