امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 58341
تاریخ انتشار: ۳:۴۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
چاپ این نوشته
Share

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در روز بیستم فروردین در سخنانی تاکید کرد: نیروهای حشد الشعبی و ارتش عراق نیز به زودی پیروز جنگ با داعش خواهند شد و در آینده ای نزدیک و تا سه ماه دیگر موصل به طور کامل آزاد می شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و فرمانده سابق سپاه که به عنوان میهمان ویژه و سخنران اصلی مراسم گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای در روز بیستم فروردین ۹۶ در سالن ورزشی شهید منوچهری حضور یافت در سخنان خود از آزادی کامل موصل تا سه ماه آینده خبر داده بود و این پیش بینی دقیق وی تحقق یافت.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در آن مراسم در سخنانی تاکید کرد: نیروهای حشد الشعبی و ارتش عراق نیز به زودی پیروز جنگ با داعش خواهند شد و در آینده ای نزدیک و تا سه ماه دیگر موصل به طور کامل آزاد می شود.

متن کامل خبر را می توانید (اینجا) بخوانید.

تسلط این چنینی مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن هم در فراتر از مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی نشان می دهد که این نهاد انقلابی امروز با رصدهای دقیق هر توطئه و نیرنگی را با سد خود مواجه خواهد کرد.

دفاع از کیان جمهوری اسلامی در فراتر از جغرافیای ایران اسلامی و البته آن هم به ظرافت و دقت این چنینی که مورد تاکید فرماندهان سپاه تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا است نشان می دهد که رصد در خارج از کشور بسیار دقیق است، رصدی که که به طور حتم برای مردم ایران امنیت و آرامش آفرین خواهد بود و مردم هم کم ترین موضع علیهی را نسبت به این نهاد نخواهند پذیرفت، موضوعی که حمله موشکی سپاه به مواضع داعش و قدردانی گروه های مختلف مردم و مسئولان بر آن صحه می گذارد.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها