امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 58322
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
چاپ این نوشته
Share
صفاری‌نطنزی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه باید بستری فراهم شود تا هر نخبه‌ای در حوزه تخصصی خود به‌ کار گرفته شود تأکید کرد: اینکه نخبه هسته‌ای ما به شرکت آب‌ و فاضلاب برود کار خوبی نیست.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به نقل از خانه ملت، مرتضی صفاری‌نطنزی درباره اخباری مبنی بر خروج نوابغ هسته‌ای از کشور و به‌کار گیری آنها در برخی از سازمان‌هایی چون شرکت آب‌ و فاضلاب گفت: باید تلاش کنیم تا نوابغ ما علی‌الخصوص نوابغ هسته‌ای از کشور خارج نشوند و در کشور به کار گرفته شوند و این یک اصل است.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه باید بستری فراهم شود تا هر نخبه‌ای در حوزه تخصصی خود به‌ کار گرفته شود تأکید کرد: اینکه نخبه هسته‌ای ما به شرکت آب‌ و فاضلاب برود کار خوبی نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس دهم تصریح کرد:‌ ما باید قدری هوشیار باشیم بخشی از این اقدامات به سیاست‌های جدید آمریکا بر می گردد برای اینکه یک مقداری از نخبه های ما را جذب کند به خصوص در شرایط فعلی که به نحوی پروژه های توسعه ما لنگ بماند و ما را خلع سلاح کند. این بدین معناست که ما نباید به سیاست‌های آمریکا تن بدهیم و در زمینه آنها بازی کنیم.

وی افزود: این خیلی مهم است که این هوشیاری را هم در خود نخبگان داخل کشور و هم در دستگاه های مسئول ایجاد کنیم که هوشیار باشند و اجازه ندهند نخبه های ما فریب دام ها و وعده های آمریکا را بخورند.

به گزارش خبرگزاری میزان؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگاه‌های اطلاع‌رسان باید در داخل کشور خوب اطلاع رسانی کنند، گفت: اینکه الان عرض کردم از مواردی است که اخیر در دستگاه های مشاوره‌ای کنگره آمریکا مطرح شده است و در واقع به عنوان یک سیاست در آمریکا دنبال می شود لذا ما نباید این اجازه را بدهیم و باید هوشیار باشیم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها