امروز: دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 58313
تاریخ انتشار: ۷:۰۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
چاپ این نوشته
Share
فرمانده انتظامی نطنز خبر داد:

سرهنگ پاسدار بنی آدمی گفت: در سه ماهه اول سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۴۰ درصد کاهش سرقت دست یافته و در بحث افزایش کشف احشام نیز به رقم ۲۳۴ درصدی در سه ماهه اول نسبت به مشابه سال قبل رسیدیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز فرمانده انتظامی شهرستان نطنز عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران از کاهش۴۰ درصدی سرقت احشام در شهرستان خبر داد و اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی مجموعه نیروی انتظامی و همکاری مردم در سطح شهرستان سرقت احشام که به عنوان یک دغدغه مطرح شده بود کاهش قابل توجهی پیدا کرد.

سرهنگ پاسدار علی بنی آدمی با بیان این که این فرماندهی با تدابیر و کارهای اطلاعاتی توانست سارقان احشام را در چند مرحله دستگیر کند، افزود: متهمان در بازجویی های فنیِ پلیس نطنز به بزه انتسابی خود اعتراف کردند.

وی تصریح کرد: سارقان پس از اعتراف به سرقت توسط پلیس آگاهی برای بازسازی به صحنه وقوع جرم اعزام می شدند تا مراحل مختلف سرقت برای تکمیل اطلاعات و پرونده آن ها مشخص شود.

فرمانده انتظامی نطنز با بیان این که پرونده متهمان با ادله و مستندات کافی تحویل مقام های قضایی شده است، گفت: خبرهای خوشی در آینده نزدیک از عملکرد مجموعه نیروی انتظامی در حوزه های مختلف به مردم داده می شود.

وی خاطر نشان کرد: در سه ماهه اول سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۴۰ درصد کاهش سرقت دست یافته و در بحث افزایش کشف احشام نیز به رقم ۲۳۴ درصدی در سه ماهه اول نسبت به مشابه سال قبل رسیدیم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها