امروز: چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 58153
تاریخ انتشار: ۳:۲۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
چاپ این نوشته
Share
رئیس دانشگاه پیام نور نطنز خبر داد:

حمیدی گفت: امسال با تغییرات انجام شده آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی نیز در صبح پنج‌ شنبه همزمان با گروه ریاضی انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس دانشگاه پیام نور نطنز پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز ماراتن کنکور از صبح روز پنج شنبه ۱۵ تیرماه در سراسر کشور و همزمان با آن در نطنز، اظهار کرد: آزمون سراسری امسال با رقابت ۴۹۳ داوطلب از سطح شهرستان در پنچ گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، هنر، تجربی، زبان‌های خارجی و علوم انسانی در دانشگاه پیام نور نطنز برگزار می‌شود.

محمد حمیدی با بیان این که از این تعداد داوطلب ۲۶۱ داوطلب زن و ۲۳۲ داوطلب مرد هستند، افزود: ۵۵ داوطلب در گروه علوم ریاضی و فنی صبح پنجشنبه ۱۵ تیر ماه به رقابت می پردازند که ۲۳ نفر از این تعداد زن و ۳۲ نفر آن ها مرد هستند.

وی گفت: امسال با تغییرات انجام شده آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی نیز در صبح پنج‌ شنبه همزمان با گروه ریاضی انجام خواهد شد و در این آزمون ۷۰ داوطلب زن و ۶۵ داوطلب مرد حضور دارند.

رئیس دانشگاه پیام نور نطنز با بیان این که آزمون گروه آزمایشی هنر نیز با حضور ۳۹ نفر شامل ۲۲ داوطلب زن و ۱۷ داوطلب مرد در عصر روز پنج شنبه برگزار می شود، گفت: ۱۱۴ داوطلب زن و ۷۷ داوطلب مرد، صبح روز جمعه ۱۶ تیر در این آزمون به رقابت می پردازند.

وی خاطر نشان کرد: آزمون گروه آزمایشی زبان‌ های خارجی عصر جمعه برگزار می‌شود و در این آزمون ۷۳ داوطلب که ۳۲ نفر آن ها زن و ۴۱ نفر مرد هستند حضور داشته و رقابت خواهند کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها