امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 57420
تاریخ انتشار: ۱:۴۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره اوقاف بادرود خبر داد:

حجت الاسلام محلوجی گفت: مرکز فرهنگی آستان مقدس و اداره اوقاف، با اجرای ویژه برنامه هایی در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست وسوم ماه مبارک رمضان، زمینه را برای بهره بردن زائران و مجاوران از این شب های بزرگ را فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بادرود صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن شب های با برکت قدر، اظهار کرد: آستان مقدس امامزادگان آقاعلی عباس و سید محمد (ع) به مانند دیگر بقاع متبرکه در سطح کشور میزبان خیل عظیم عاشقان اهل بیت (ع) در شب های قدر خواهد بود.

حجت الاسلام علیرضا محلوجی افزود: مرکز فرهنگی آستان مقدس و اداره اوقاف، با اجرای ویژه برنامه هایی در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست وسوم ماه مبارک رمضان، زمینه را برای بهره بردن زائران و مجاوران از این شب های بزرگ را فراهم کرده است.

وی در خصوص برنامه‌های شب نوزدهم گفت: این برنامه از ساعت ۲۲ روز سه شنبه در صحن مطهر با قرائت دعای جوشن کبیر توسط امیر عارف از آستان قدس رضوی آغاز و در ادامه مراسم احیاء با سخنرانی حجت‌الاسلام سید محمد غروی و مداحت امیر عارف برگزار خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف بادرود اضافه کرد: قرائت دعای جوشن کبیر توسط سید محسن بنی فاطمه از هیات رزمندگان اسلام و سخنرانی حجت الاسلام اصغر ظهیری استاد حوزه و دانشگاه و همچنین مداحی حاج احمد خلف زاده از هیات رزمندگان اسلام مهم ترین برنامه های این آستان در شب شهادت حضرت علی (ع) است.

وی بیان کرد: با قرائت دعای جوشن کبیر یا صوت خوش نعمت الله بهمنی، سخنرانی حجت الاسلام علیرضا محلوجی و مداحت سید مصطفی بنی هاشمی مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

حجت الاسلام محلوجی از پایان برنامه‌ها یک ساعت قبل از اذان صبح خبر داد و خاطر نشان کرد: هماهنگی‌ های لازم با مسئولان برای تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه و همچنین بهتر برگزار شدن مراسم انجام شده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها