امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 5709
تاریخ انتشار: ۵:۳۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۲۸
چاپ این نوشته
Share

در این برنامه از ۱۱ دانش آموز برتر آزمون علمی پایه ششم و ۵۶ نفر از برگزیدگان طرح جابر بن حیان تجلیل و به رسم یادبود هدایایی به آنها اهدا گردید.

به گزارش نطنزنا به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بخش امامزاده، به منظور تجلیل از برگزیدگان جشنواره جابر بن حیان و آزمون علمی جامع پایه ششم ابتدایی مراسم جشن ویژه ای در روز پنج شنبه مورخ ۲۸/۱/۹۳ با حضور مسئولین، مدیران، معلمین، و اولیای گرانقدر دانش اموزان عزیز در محل مجتمع فرهنگی و هنری شهر بادرود برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه رئیس اداره آموزش و پرورش ضمن عرض خیر مقدم، در خصوص اهمیت طرح و اجرای پروژه های علمی به معلمان، اولیاء و دانش آموزان توصیه های لازم را ارائه نمود.
در این برنامه از ۱۱ دانش آموز برتر آزمون علمی پایه ششم و ۵۶ نفر از برگزیدگان طرح جابر بن حیان تجلیل و به رسم یادبود هدایایی به آنها اهدا گردید.123456789

رامین کسرایی در تاریخ ۱۷ام ، دی ۱۳۹۴:

با عرض سلام و ادب حضور همکاران گرامی و تشکر از درج مطالب مفید شما — بنده از اعضای گروه های آموزشی ، همچنین داور و مدرس و عضو کمیته کیفیت بخشی به طرح جابر بن حیان در استان کرمانشاه هستم . در صورت تمایل شما ، بنده مایل به اشتراک گذاشتن اطلاعات در این زمینه جهت استفاده از تجارب یکدیگر در بالابردن کیفیت طرح جابر بن حیان هستم . تلفن همراه ۰۹۱۸۲۷۷۱۵۴۸
دی ماه ۱۳۹۴ ( دانش آموزان سراسر کشور جهت سوال در مورد طرح می توانند تماس بگیرند )
شایان ذکراست اینجانب مدرس سخت افزار کامپیوتر – الکترونیک – رباتیک – سازه های هواپیمای بدون سرنشین نیز هستم .

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها