امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 57084
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۷
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره تبلیغات خبر داد:

حجت‌الاسلام مجیدی تبار گفت: این مبلّغان در مراکز مختلف فرهنگی، مناطق روستایی و شهری اعم از مساجد، حسینیه‌ ها و تکایا علاوه بر اقامه نماز و پاسخ گویی به سوالات شرعی به ارائه معارف اسلامی، اهمیت روزه‌ داری، شب‌های قدر، دعا، نیایش و نقش آن در زندگی مردم، سبک زندگی قرآنی و غیره می‌پردازند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌ های صورت گرفته در واحد اعزام مبلّغ، در ماه مبارک رمضان امسال به ۱۱۶ نقطه جمعیتی اعم از شهری و روستایی در شهرستان نطنز ۷۲ مبلغ و ۸ مبلغه اعزام شده است.

حجت‌الاسلام ابوالفضل مجیدی تبار افزود: این مبلّغان در مراکز مختلف فرهنگی، مناطق روستایی و شهری اعم از مساجد، حسینیه‌ ها و تکایا علاوه بر اقامه نماز و پاسخ گویی به سوالات شرعی به ارائه معارف اسلامی، اهمیت روزه‌ داری، شب‌های قدر، دعا، نیایش و نقش آن در زندگی مردم، سبک زندگی قرآنی و غیره می‌پردازند.

وی ادامه داد: مبلغان غیر مقیم اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی قم و اصفهان، دفتر طرح هجرت، اداره کل تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و روحانیون بومی و مقیم شهرستان در ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان فعالیت می کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و همچنین نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی رهبر معظم انقلاب، تبیین و تشریح شعار سال یکی از محورهای تبلیغی روحانیون در این ماه مبارک خواهد بود.

وی با بیان اینکه امسال ۸ مبلغه در سطح شهرستان به نقاط مختلف اعزام شده اند، گفت: برگزاری محافل قرآنی اعم از تفسیر، ترجمه و جمع‌خوانی قرآن، بیان معارف حقه قرآنی، برگزاری گفتمان‌ های دینی ویژه جوانان و نوجوانان از برنامه‌ های این مبلّغان در ماه‌ رمضان است.

حجت الاسلام مجیدی تبار خاطر نشان کرد: تشریح اهداف و آرمان های امام خمینی (ره)، تبیین ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، بصیرت افزایی، دفاع از مبانی انقلاب اسلامی به خصوص اصل مترقی ولایت فقیه، جهت دهی به سفره های افطاری و نذورات و دعوت مردم به وحدت حول محور ولی فقیه از دیگر محورهای مهم فعالیت مبلغان در ماه مبارک رمضان است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها