امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 57069
تاریخ انتشار: ۹:۵۲ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۷
چاپ این نوشته
Share

مراسم ترتیل خوانی حرم امامزاده آقاعلی عباس(ع) و شاهزاده محمد(ع) بادرود با تلاوت قاری ممتاز آران و بیدگل هر روز از رسانه ملی به روی آنتن می رود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به نقل از شبستان، مراسم ترتیل خوانی حرم امامزاده آقاعلی عباس(ع) با تلاوت قاری ممتاز آران و بیدگل هر روز از رسانه ملی به روی آنتن می رود.

این برنامه با تلاوت محمدجواد نصیری آرانی قاری ممتاز و نخبه قرآنی آران و بیدگل و قاریان ممتاز مورد تایید شورای عالی قرآن، هر روز ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۷ از شبکه آموزش سیما و ساعت ۱۴ از سیمای مرکز اصفهان پخش می شود.

ضبط جزء‌خوانی قرآن کریم در آستان مقدس آقا علی عباس(ع) و شاهزاده محمد(ع) با همکاری مسؤولان رسانه ملی در اردیبهشت ۹۶ به مدت دو هفته انجام شده است.

محمدجواد نصیری آرانی نخبه قرآنی مجمع قاریان و حافظان هلال آران و بیدگل، در سال گذشته موفق به کسب رتبه تخست رشته ترتیل سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم کشور شده بود.

نصیری همچنین با انتخاب شورای عالی قرآن در جزء‌خوانی قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان از سال ۹۳ تاکنون در امامزاده پنج تن(ع) تهران و امامزاده آقاعلی عباس(ع) همراه با قاریان نوجوان و ممتاز استان‌های مشهد، قم، یزد و تهران، کل قرآن کریم را به شیوه ترتیل قرائت کرده که در رمضان سال های گذشته از شبکه دو سیما پخش شده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها