امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 56763
تاریخ انتشار: ۳:۵۳ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

صحبت های بعضی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری ساختار شکنانه و بوی فتنه می دهد و جوانان حامی آن ها باید مواظب باشند تا قربانی توطئه های شوم آن ها نشوند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود (عج)، به انتخابات ۲۹ اردیبهشت اشاره و اظهار کرد: شرکت پرشور در انتخابات یکی از وظایف دینی و ملی ما است و به تعبیر امام راحل، رهبر معظم انقلاب و بزرگان دینی باعث اقتدار، امنیت، پیشرفت و صیانت از نظام می شود.

حجت الاسلام روح الله امینی افزود: اگر انقلاب به دست بعضی از مسئولان افتاده بود، کار آن تمام شده بود، اما همیشه مردم از مسئولان در حفظ نظام و دفاع از آن در برابر گزندهای دشمنان جلوتر بوده و هستند و به لطف خدا این موضوع در انتخابات پیش رو نیز اتفاق می افتد.

وی از صحبت های بعضی از مسئولان در مورد خواست نظام برای ادامه دولت مستقر به شدت انتقاد و اضافه کرد: این گونه صحبت ها اهانت به نظام است و بدون شک حضور پرشور مردم و انتخاب اصلح کلک دشمن را می کَند و نقشه هایش را بر باد می دهد.

خطیب جمعه نطنز به فعالیت ها تبلیغاتی دولت در روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: این روزها دولت به زمین و زمان می زند تا خود را فعال نشان دهد و در این بین نیز عده ای را تهدید و وعده های عملی نشده در مورد عده ای دیگر را عملی می کند.

وی با تاکید بر این که ملت ایران رئیس جمهوری می خواهند که حرف های تبلیغاتی نزد، بیان کرد: ای کاش همین دولت در سه سال و نیم گذشته به مانند این چند روز فعال بود و به ظرفیت ها و امکانات داخلی نگاه ویژه می کرد.

حجت الاسلام امینی با بیان این که مردم در انتخابات ۹۶ امانت را به اهلش بسپارند، تصریح کرد: بدبختی ملت ایران زمانی شروع می شود که متصدیان امور در خانه های چندین میلیاردی ساکن باشند و از اشرافیگری و پول پرستی نیز حمایت کنند.

وی به فضای تبلیغاتی در حوزه ریاست جمهوری اشاره و بیان کرد: صحبت های بعضی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری ساختار شکنانه و بوی فتنه می دهد و جوانان حامی آن ها باید مواظب باشند تا قربانی توطئه های شوم آن ها نشوند.

امام جمعه نطنز همچنین با اشاره به فضای انتخاباتی شورای شهر در نطنز، افزود: بعضی از اشخاص در این فضای انتخاباتی به صورت علنی از سران فتنه حمایت می کنند و مسئولان مربوطه باید به این موضوع ورود کنند.

وی به سند ۲۰۳۰ و امضای آن از طرف معاون اول رئیس جمهور اشاره و خاطر نشان کرد: این سند که محرمانه امضا و اجرا می شود سند خیانت دولت به ملت ایران است و در آن بی حیایی و بی بندو باری آموزش داده می شود.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها