امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 553
تاریخ انتشار: ۹:۴۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۲/۰۷/۱۲
چاپ این نوشته
Share
فرمانداری شهرستان نطنز

به گزارش نطنزنا به نقل از کاشان نیوز: «مصطفی عباسی» مسئول دفتر مردمی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و رییس ستاد دکتر حسن روحانی در شمال استان اصفهان جهت تصدی سمت فرمانداری شهرستان نطنز به وزرات کشور معرفی شده است. یک منبع مطلع در حزب اعتدال و توسعه – شاخه کاشان با اعلام این خبر به کاشان […]

به گزارش نطنزنا به نقل از عباسی-مصطفیکاشان نیوز: «مصطفی عباسی» مسئول دفتر مردمی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و رییس ستاد دکتر حسن روحانی در شمال استان اصفهان جهت تصدی سمت فرمانداری شهرستان نطنز به وزرات کشور معرفی شده است.

یک منبع مطلع در حزب اعتدال و توسعه – شاخه کاشان با اعلام این خبر به کاشان نیوز گفت: همچنین گمانه‌زنی‌ها درخصوص مسئولیت دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در کشور تاجیکستان، مدیرکلی این خبرگزاری در استان اصفهان و مدیرکلی نهاد کتابخانه‌های عمومی در این استان نیز در ارتباط با وی قوت گرفته است.
مصطفی عباسی فعال فرهنگی و رسانه‌ای اعتدال‌گرا و از موسسین حزب اعتدال و توسعه کاشان، مدیر مسئول و سردبیر چندین روزنامه و هفته‌نامه محلی از جمله سخن روز کاشان، تندر، صاحب قلم، افکار، روزان و دبیر اجرایی ویژه نامه عصر اقتصاد وابسته به ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی در انتخابات اخیر بوده است.
خاطرنشان می‌سازد ستاد شمال استان، شهرهای کاشان، نطنز وبادرود ، آران و بیدگل و اردستان را تحت پوشش تبلیغاتی داشته و در این راستا رتبه بر‌تر فعالیت‌های ثمربخش ستادی در کشور را کسب نموده است.

فرماندار نطنز منتظر داس دولت باشد که در راه است …

خرید بلیط اتوبوس در تاریخ ۵ام ، مهر ۱۳۹۷:

ممنون مطلب مفیدی بود

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها