امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 54619
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
چاپ این نوشته
Share
مدیر خانه کهن توسلیان در نطنز:

توسلیان گفت: این اتاق های سنتی با ظاهر سنتیِ زیبا، امکانات کافی و مناسب آماده شده و کرسی های زمستانی برداشته می شود تا علاقه مندان به اقامت در خانه سنتی دو طبقه به استقبال بهار در خانه ای از جنس کاهگل بروند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مدیر خانه تاریخی توسلیان در نطنز در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: خانه توسلیان نطنز از جمله خانه های قدیمی کاهگلی واقع در کهنو یکی از محلات بسیار قدیمی و با بافت سنتی نطنز، آماده پذیرایی از مهمانان و گردشگران در ایام نوروز خواهد بود.

سعید توسلیان با اشاره به آماده سازی ۲۰ اتاق از مجموعه خانه توسلیان برای پذیرایی از مسافران نوروزی، افزود: این اتاق های سنتی با ظاهر سنتیِ زیبا، امکانات کافی و مناسب آماده شده و کرسی های زمستانی برداشته می شود تا علاقه مندان به اقامت در خانه سنتی دو طبقه به استقبال بهار در خانه ای از جنس کاهگل بروند.

وی تصریح کرد: این خانه به عنوان اقامتگاهی سنتی و بومی برای پذیرش مسافران در سال جاری با هزینه شخصی سه میلیارد ریالی تکمیل، مرمت و آماده شده است.

مدیر خانه تاریخی توسلیان بیان کرد: شرایط خانه توسلیان با وجود قرار گرفتن در جوار مجموعه مسجد جامع نطنز که از بهترین آثار دیدنی این شهر محسوب می شود و همچنین نزدیکی به کوچه باغ ها و سایر خانه های قدیمی و ویژگی های خاص خود در فصل بهار مورد توجه مسافران و گردشگران قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: گردشگران و مسافرانی که در خانه تاریخی توسلیان اسکان می یابند با انواع غذاهای سنتی نطنز پذیرایی شده و می توانند از نمایشگاه آثار هنری سفال و سرامیک معروف نطنز که ساخته دست مدیر این خانه تاریخی است بازدید کنند.

وی با بیان این که هزینه اقامت در این خانه با توجه به ایام عید با تخفیف ویژه همراه خواهد بود، خاطر نشان کرد: در صورتی که شرایط مهیا شود برنامه های جانبی بیشتری را برای مسافران و گردشگران در ایام نوروز اجرا می کنیم.

4000 1000 2000 3000

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها