امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 53744
تاریخ انتشار: ۳:۳۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

حجت الاسلام امینی با بیان این که امروز مردم ایران به مانند صحنه های تاریخی گذشته زیر علم ولایت به خوبی وظیفه خود را انجام دادند، گفت: اکنون نوبت مسئولان و دولتمردان است که در پاسخ به این حسن انجام وظیفه هرچه در توان دارند در راه خدمت به آن ها بکوشند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: در طول ۳۸ سال از عمر بابرکت انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی نسل هایی را با رهبری داهیانه و حکیمانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب تربیت کرده است که توانستند با تمام تهدیدها و تحریم ها ایران اسلامی را به اوج اقتدار و سرافرازی برسانند.

حجت الاسلام روح الله امینی افزود: تلاش های جوانان انقلابی با مدیریتی جهادی باعث شده تا جمهوری اسلامی به عنوان یک لقمه گلوگیر برای آمریکا و دشمنان نظام و کابوسی هولناک برای دنیای استکبار تبدیل شود.

وی ضمن قدردانی از ملت بزرگ ایران در راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن، تصریح کرد: اقشار مختلف مردم ایران در نقاط مختلف کشور به منویات رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و پاسخ رئیس جمهور جدید آمریکا را در خیابان ها دادند.

خطیب جمعه نطنز تاکید کرد: نفهمی دنیای استکبار مردم ایران را از سال های قبل بیدار تر می کند و امسال نیز در میدان رزم ملی با انقلاب و شهدا تجدید پیمان کرده و مستحکم تر و مقتدر تر از زمان های گذشته در مقابل اردوگاه کفر و ظلم ایستادند.

وی با بیان این که امروز مردم ایران به مانند صحنه های تاریخی گذشته زیر علم ولایت به خوبی وظیفه خود را انجام دادند، گفت: اکنون نوبت مسئولان و دولتمردان است که در پاسخ به این حسن انجام وظیفه هرچه در توان دارند در راه خدمت به آن ها بکوشند.

امام جمعه نطنز از تلاش های استاندار اصفهان، فرماندار و نماینده نطنز و همچنین مسئولان آبفا، مخابرات و آب منطقه ای برای رفع مشکلات مردم به خصوص مشکل کمی و کیفی آب قدردانی کرد و از آن ها خواست به این تلاش ها تا حصول نتیجه مطلوب ادامه دهند.

وی ضمن قدردانی از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) برای نابود کردن باند ضد انقلابی فعال در فضای مجازی، از خانواده ها خواست تا از فرزندان خود در مقابل خطرات فضای مجازی و نقشه های عوامل آمریکایی در این حوزه، حراست و مواظبت کنند.

حجت الاسلام امینی اضافه کرد: امروز سعودی ها به خاطر مراوده و دوستی با دشمنان اسلام یعنی آمریکا و اسرائیل در لیست تروریسم بین الملل قرار نمی گیرند و این نشان می دهد که هر دولتی با تروریست بالذات رابطه دوستانه ای داشته باشد مورد حمایت استعمارگران است.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران باید مواظب باشد تا دشمن دین، شرف و غیرت را از آن ها نگیرد، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی به اسلام و ایران عزت بخشید و امروز نیز به یُمن اقتدار و عزت ناشی از پیروزی انقلاب و همچنین حرکت عاشورایی، ایران اسلامی در اوج اقتدار به سر برده و هیچ کس نمی تواند سلاح این ملت که همان دین، شرف و غیرت است را بگیرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها