امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 53588
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
چاپ این نوشته
Share
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس

حجت الاسلام سالک گفت: عده ای در داخل نبضشان به تپش قلب دشمن بسته است و به جای این که دین اسلام را بر کفر حاکم کنند تلاش می کنند تا کفر بر دین خدا حاکم شود، این ها به جای دفاع از نظام، آن را تضعیف می کنند و خودشان نیز در مقابل این تضعیف کردن از بین خواهند رفت.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی شامگاه سه شنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر که در مهدیه بادرود برگزار شد، ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح جایگاه جمهوری اسلامی ایران در جدول جهانی و نحوه برخورد دشمنان با این جایگاه پرداخت.

حجت الاسلام سالک کاشانی اظهار کرد: دشمن با اهداف گوناگون سعی دارد تا با نشانه رفتن آینده انقلاب اسلامی، تداوم اقتدار و نحوه تاثیر گذاری آن را در جهان تحت الشعاع قرار داده و از اثرگذاری آن بکاهد.

وی تجدید قوا و تقویت قدرت جمهوری اسلامی برای ایستادگی در مقابل دشمنان را ضرورتی انکار ناپذیر دانست و گفت: برای مقابله با دشمنان انقلاب باید کلید قدرت را در دست گرفت و کلید قدرت اکنون در نظام مقدس جمهوری اسلامی است، نظامی که تلاش می کند با حفظ استقلال خود در سایه رهبری نظام، دین خدا و حمایت مردم، دشمن خدا ترسانده و شکست دهد.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دیگر کسی نمی تواند به مانند زمان های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جایگاه ایران در معادلات منطقه ای و جهانی را نادیده بگیرد و این مهم به طور حتم یکی از دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: همه حکومت های جهان دارای حکومت حزبی، کودتایی، سلطنتی و یا سلطنتی موروثی هستند ولی جمهوری اسلامی ایران دارای حکومتی مردمی است که با تکیه بر رهبری حکیم، مدبر و آینده نگر و با حمایت مردم سعی دارد زمینه استقرار حاکمیت دین خدا در جهان را فراهم کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان این که اسلام از طرف جمهوری اسلامی ایران به عنوان ام القرای جهان اسلام در سطح جهان رو به گسترش است، تصریح کرد: امروزه عمق استراتژیک جمهوری اسلامی هزاران کیلومتر از مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی فاصله گرفته و الگو و سیاست خود را در دنیا ترویج و گسترش داده است.

وی با اشاره به ناامیدی دشمن در جبهه جنگ سخت، بیان کرد: روی آوری دشمن به تحریم ها هم نتوانست جمهوری اسلامی را با شکست مواجه کند، کما اینکه در زمان های تحریم مدیران موفق در جمهوری اسلامی با مدیریت جهادی در عرصه های مختلفِ علمی کارهای بزرگ کردند.

حجت الاسلام سالک ناکامی داعش و حامیان آن ها در ایجاد ناامنی در کشور را از دیگر دستاوردهای انقلاب عنوان و اضافه کرد: به یُمن پیروزی انقلاب اسلامی و البته هزینه های بسیاری که در این راه داده شد، توانستیم قدرت بازدارندگی در حوزه های مختلف را تقویت کرده و علاوه بر تامین امنیت داخلی کشورهای مظلوم جهان را نیز زیر پوشش حمایت های خود قرار داده ایم.

وی ابراز کرد: عده ای در داخل نبضشان به تپش قلب دشمن بسته است و به جای این که دین اسلام را بر کفر حاکم کنند تلاش می کنند تا کفر بر دین خدا حاکم شود، این ها به جای دفاع از نظام، آن را تضعیف می کنند و خودشان نیز در مقابل این تضعیف کردن از بین خواهند رفت.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتارها و تحریم های اخیر رئیس جمهور جدید آمریکا، خاطر نشان کرد: اقدامات اخیر ترامپ مقدمات فروپاشی آمریکا از درون را آغاز کرده است.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها