امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 52484
تاریخ انتشار: ۸:۱۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

حجت الاسلام قاسمی گفت: قیام ۱۹ دیماه مردم قم خود نوعی تجلی اراده های مسلح به بصیرت مردم بود که نشان از رشد فهم و درک مسائل سیاسی داشت و بعدها موجی را در سراسر کشور ایجاد کرد که خود نقطه عطفی در تحقق پیروزی انقلاب اسلامی به شمار می آید.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود عصر امروز در جلسه توجیهی بانوان عضو ستاد نماز جمعه بادرود که در دفتر امام جمعه برگزار شد ضمن گرامیداشت سالروز قیام ۱۹ دیماه مردم قم، اظهار کرد: در ۱۹ دی ماه سال ۵۶ مردم اهمیت موضوع در موارد مختلف و از جمله اهانت به امام خمینی (ره) را درک کرده و به دعوت مراجع به خیابان ها آمده و ضد رژیم ستم شاهی شعار دادند.

حجت الاسلام قاسمی افزود: قیام ۱۹ دیماه مردم قم خود نوعی تجلی اراده های مسلح به بصیرت مردم بود که نشان از رشد فهم و درک مسائل سیاسی داشت و بعدها موجی را در سراسر کشور ایجاد کرد که خود نقطه عطفی در تحقق پیروزی انقلاب اسلامی به شمار می آید.

وی به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم اشاره و ابراز کرد: معظم له شناخت «نیازِ لحظه» و «اقدام به‌ هنگام مردم قم» را مهمترین ویژگی این حرکت برشمردند که زمینه ساز حرکت‌های بعدی و در نهایت، پیروزی انقلاب اسلامی شد.

امام جمعه بادرود با تاکید بر اینکه این قیام روند تحقق و پیروزی انقلاب را سرعت بخشید، گفت: ملت برای پیروزی و ادامه روند اقتدار انقلاب باید مطیع ولایت فقیه باشند.

وی ضمن قدردانی از فعالیت های اعضای ستاد نماز جمعه بادرود، افزود: بر طبق روایات هرگامی که به سوی نماز جمعه برداشته شود به اندازه روزه یک سال ثواب دارد و ما باید زمینه استفاده از این فرصت معنوی را برای همگان مهیا کنیم.

حجت الاسلام قاسمی تاکید کرد: نسل جوان امروز نسلی مومن، انقلابی و ولایتمدارند که مورد لطف و نظر رهبر معظم انقلاب نیز قرار دارند، این جوانان باید حافظ ارزش های نظام و انقلاب باشند و پایگاه نماز جمعه می تواند این قشر از افراد جامعه را در رسیدن به این هدف کمک کند.

مسئول ستاد نماز جمعه بادرود با بیان اینکه اعضای ستاد نماز جمعه نقش بسیار مهمی در برگزاری این فریضه وحدت آفرین دارند، اظهار کرد: باید تمهیدات لازم برای شرکت اقشار مختلف مردم در این مراسم سیاسی و عبادی فراهم شود.

وی از بانوان عضو ستاد نماز جمعه بادرود خواست تا ارتباط خود را با نهادهای فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، هنری و غیره حفظ کرده و در جذب نیروهای خلاق و شرکت آن ها در نماز جمعه بکوشند.

حسین کرمانی نژاد حضور بانوان عضور ستاد در جلسات مشورتی و اجرایی را ضروری خواند و گفت: تهیه و تنظیم برشور و نشریه های مرتبط با موضوع نماز جمعه و توزیع آن ها می تواند نقش مهمی در جذب افراد داشته باشد.

در پایان اعضای ستاد نماز جمعه بادرود به بیان نظرات خود پرداخته و مقرر شد موضوع تهیه وسایل ایاب و ذهاب برای نماز گزاران شهر خالدآباد و روستاهای اطراف تا حصول نتیجه پیگیری شود.

photo_2017-01-08_20-30-35 photo_2017-01-08_20-30-19 photo_2017-01-08_20-30-24 photo_2017-01-08_20-30-27

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها