امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 52365
تاریخ انتشار: ۲:۳۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

حجت الاسلام قاسمی گفت: اداره تامین اجتماعی می تواند با ارائه خدمات گسترده تر در زمینه های گوناگون که نیاز فرهنگی یکی از مهم ترین آن ها است، خدمت رسانی را در حد بالاتری به انجام برساند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس جدید اداره تامین اجتماعی بادرود به همراه تعدادی از کارشناسان این اداره صبح امروز با امام جمعه بادرود دیدار کردند.

امام جمعه بادرود در حاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری آوای نطنز اظهار کرد: تامین اجتماعی باید به عنوان پناهگاه بیمه شدگان باشد و همواره باید تمام تلاش ها و فعالیت های خود را به سوی تحقق این مهم به کار گیرد تا مبادا به این ملجاء و پناهگاه ضربه ای وارد شود.

حجت الاسلام قاسمی افزود: تامین اجتماعی سازمان بزرگی است که خدمات گسترده ای را به مردم ارائه می دهد و باید قدردان چنین فعالیت هایی که دغدغه بزرگی از مردم را برطرف می کند نیز بود.

وی با بیان اینکه اقدامات تامین اجتماعی نقش بسیار مهمی در ایجاد احساس امنیت و آرامش در اقشار مختلف مردم جامعه دارد، تصریح کرد: برقراری عدالت در جامعه اسلامی یکی از اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و نقش پررنگ تامین اجتماعی در تحقق این اهدف و آن هم با توجه به گستره فعالیت هرگز نباید نادیده گرفته شود.

امام جمعه بادرود تاکید کرد: از طرف دیگر مردم هم وظیفه دارند که با همکاری با تامین اجتماعی و به خصوص در زمینه پرداخت ها، این نهاد را در رسیدن به اهداف خود یاری نمایند.

وی با بیان اینکه بیمه شدگان تامین اجتماعی در عرصه های گوناگون نیازهای متفاوتی نیز دارند، تصریح کرد: این نهاد بزرگ می تواند با ارائه خدمات گسترده تر در زمینه های گوناگون که نیاز فرهنگی یکی از مهم ترین آن ها است، خدمت رسانی را در حد بالاتری به انجام برساند.

رئیس جدید اداره تامین اجتماعی بادرود ضمن تشریح فعالیت های این اداره، اظهار کرد: ۱۲ هزار و ۲۲۳ نفر در کل بخش امامزاده زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

علی توتونچی افزود: این بیمه شدگان شامل اصلی و تبعی و اعم از اجباری، بیکاری، کارگری، قالی بافی و غیره هستند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها