امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 52037
تاریخ انتشار: ۹:۳۸ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۵
چاپ این نوشته
Share
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز

باباخانی گفت: به لطف خدا و با خواست ملت در ۹ دی، چشم فته کور شد و هر سال نیز به لطف آن حماسه عظیم، روز بصیرت خود را گرامی داشته و هرکسی را که از این حماسه فاصله بگیرد و یا نسبت به آن بی توجهی و یا کم توجهی کند از خود نمی دانند و به نوعی در برابر مردم قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن تاکید بر گرامیداشت یوم الله ۹ آبان، اظهار کرد: حماسه ۹ آبان روز مبارزه ملت بزرگ ایران اسلامی با دشمنان نظام و به خصوص بدخواهان ولایت است و ما طبق آیات قرآنی باید ایام الله را گرامی بداریم.

علیرضا باباخانی افزود: بعد از انتخابات ۸۸ دشمنان داخلی و خارجی با حمایت های فکری و مالی خود جوی را به راه انداختند تا بتوانند با استفاده از بهانه های مختلف که تقلب یکی از آن ها بود اصل ولایت فقیه را نشانه گرفته و پایه های نظام و انقلاب را سست کنند.

وی اضافه کرد: عده ای در داخل خواسته و یا ناخواسته در جبهه آمریکا، انگلیس و اسرائیل قرار گرفتند و سعی کردند با ورود نیابتی به فتنه برنامه های دشمن را اجرا و آنان را در رسیدن به هدف یاری نمایند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز تاکید کرد: ملت مطیع ولی امر مسلمین جهان همانند سابق در پیچ های تاریخی با بصیرت مثال زدنی خود و البته بدون دعوت امام وارد میدان شده و با حمایت از آرمان های انقلاب و شهدای نظام اسلامی نقشه شوم جبهه استکبار را نقش بر آب کردند.

وی تاکید کرد: به لطف خدا و با خواست ملت در ۹ دی، چشم فته کور شد و هر سال نیز به لطف آن حماسه عظیم، روز بصیرت خود را گرامی داشته و هرکسی را که از این حماسه فاصله بگیرد و یا نسبت به آن بی توجهی و یا کم توجهی کند از خود نمی دانند و به نوعی در برابر مردم قرار می گیرد.

باباخانی با تاکید بر گرامیداشت باشکوه حماسه ۹ دی در شهرستان نطنز، خاطر نشان کرد: مراسم گرامیداشت ۹ دی نطنز، در روز دوشنبه ششم دی‌ ماه از ساعت ۱۹ با سخنرانی حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده معاون سیاسی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در حسینیه مرکز شهر نطنز برگزار می‌شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها