امروز: پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 51396
تاریخ انتشار: ۳:۰۷ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۶
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست نطنز

صادقی گفت: اجرای این طرح سبب ایجاد تعامل دانش آموزان و معلمان با مسوولان در حفاظت از محیط زیست صورت می گیرد تا سطح آگاهی، ارتقا و اشاعه فرهنگ زیست محیطی در بین معلمان و دانش آموزان شهرستان افزایش یابد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز رئیس اداره حفاظت محیط زیست نطنز در گفتگو با این پایگاه خبری از اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس روستایی شهرستان نطنز خبر داد

مهدی صادقی افزود: طرح یک ساعت با محیط بان با توجه به امضای تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت آموزش و پرورش با مشارکت آموزش و پرورش نطنز و بادرود در دبستان احسان یک شهر نطنز آغاز شد.

وی اضافه کرد: این طرح در نیمه اول سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶  در مدارس داخل و حاشیه منطقه حفاظت شده کرکس اجرا می شود.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست نطنز گفت: اجرای این طرح سبب ایجاد تعامل دانش آموزان و معلمان با مسوولان در حفاظت از محیط زیست صورت می گیرد تا سطح آگاهی، ارتقا و اشاعه فرهنگ زیست محیطی در بین معلمان و دانش آموزان شهرستان افزایش یابد.

وی تصریح کرد: در این طرح محیط بانان منطقه حفاظت شده کرکس به تشریح وظایف و مسئولیت های محیط بانان سازمان حفاظت محیط زیست می پردازند و با برگزاری کارگاه های آموزشی یک ساعته برای دانش آموزان، دبیران، معلمان، مربیان،موضوعاتی از قبیل شرح فعالیت ها، خاطرات و تجارب محیط بانان، رویارویی با حیات وحش و پاسخ به پرسش های مخاطبان، معرفی مناطق تحت مدیریت سازمان محیط زیست را ارائه می دهند.

صادقی خاطر نشان کرد: محیط بانان در این طرح در مورد شغل محیط بانی که یکی از شغل های حساس و جذاب است توضیحاتی را برای دانش آموزان ارائه می دهند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها