امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 47314
تاریخ انتشار: ۲:۱۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۳۱
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره آموزش و پرورش بادرود خبر داد:

محمود آقادوست گفت: در سال تحصیلی گذشته این اداره با زحمات همکاران و مدیران مدارس توانست در امتحانات نهایی سال سوم متوسطه رتبه اول را در بین نواحی و مناطق چهل گانه استان کسب کند که در تاریخ آموزش و پرورش بادرود بی سابقه است.

به گزارش پایگاه خبری “نطنزنا” رئیس اداره آموزش و پرورش بخش امامزاده پیش از ظهر امروز در جلسه شورای منطقه ای اداره آموزش و پرورش اظهار کرد: در سال تحصیلی گذشته این اداره با زحمات همکاران و مدیران مدارس توانست در امتحانات نهایی سال سوم متوسطه رتبه اول را در بین نواحی و مناطق چهل گانه استان کسب کند که در تاریخ آموزش و پرورش بادرود بی سابقه است.

 

محمود آقادوست به پیشرفت ۶۲ درصدی رشد تحصیلی در دوره اول و دوم متوسطه اشاره کرد و افزود: در کنکور امسال هم شاهد رتبه های خوبی در منطقه بودیم که رتبه ۳۸۶ در علوم انسانی و رتبه ۴ سهمیه شاهد از بهترین آن ها بود.

 
وی از شرکت بیش از ۱۴۰۰ دانش آموز در برنامه ها و مسابقات فرهنگی و هنری در سال تحصیلی گذشته خبر داد و گفت: در سال تحصیلی جدید از کلیه عوامل آموزشی و مدیرانی که در برگزاری منظم نماز جماعت اقدامات قابل توجهی انجام داده اند، تقدیر می شود.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش بخش امامزاده تصریح کرد: اداره آموزش و پرورش بادرود در پروژه مهر سال ۹۴ در بین سایر مناطق و نواحی استان رتبه برتر را کسب نمود و امسال هم تمام تلاش خود را در اجرای بهتر این طرح به کار می بندیم.

 
وی همچنین از حفظ ۲ سهمیه استان اصفهان در مجلس دانش‌آموزی خبر داد و گفت: امسال با همکاری شهرداری بادرود، بخشداری و دهیاری روستاها پنج واحد آموزشی به سیستم گرمایشی پکیج مجهز و محوطه سه واحد آموزشی نیز آسفالت شد.

 
آقادوست در پایان از زحمات و همکاری شهرداری بادرود و خالدآباد، بخشداری، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه، هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان  که در سال تحصیلی گذشته این اداره را در مسیر رسیدن به اهداف خود یاری کردند تقدیر کرد.

در پایان جلسه شورای منطقه ای آموزش و پرورش بادرود از آزادگان فرهنگی قدردانی شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها