امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 37682
تاریخ انتشار: ۲:۵۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
چاپ این نوشته
Share
مسئول بسیج سازندگی سپاه نطنز خبر داد:

مسئول بسیج سازندگی سپاه نطنز از اختصاص مبلغ ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان نطنز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری “نطنزنا” مسئول بسیج سازندگی سپاه نطنز از اختصاص مبلغ ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان نطنز خبر داد.

سرگرد پاسدار حسنعلی رحمانی افزود: با توجه به اهمیت بحث اقتصاد مقاومتی و تاکید رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) بر این امر و نهیب معظم له مبنی بر جنگ اقتصادی و توجیه برای مقاوم سازی اقتصاد کشور و عدم وابستگی به بیگانگان بسیجیان باید به عنوان افسران این جنگ آمادگی لازم را داشته باشند.

وی تصریح کرد: بسیج سازندگی سپاه نطنز در سال جاری در صدد نهادینه سازی فرهنگ اقتصاد مقاومتی در بین بسیجیان بر آمده و تمام همیت خود را بر این امر نهاده که نتیجه آن معرفی افراد به بانک و تخصیص بالغ بر ۹ میلیارد ریال به این حوزه با عنوان طرح های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی بوده است.

رحمانی برگزاری کارگروه های اقتصادی و قرارگاه جهاد اقتصادی، برگزاری کارگروه آموزشی ویژه مسئولین بسیج سازندگی حوزه و پایگاه ها جهت توجیه بسیجیان درخصوص اهمیت آموزش و فراگیری یک حرفه و شغل در کنار تحصیل و مبارزه با بیکاری را از دیگر برنامه های بسیج سازندگی در سال جاری عنوان کرد.

وی برگزاری اردوهای یک روزه و ۷ روزه در جهت محرومیت زدایی را از دیگر برنامه ها عنوان کرد و گفت: هر محصل باید در کنار تحصیل یک مهارت، حرفه و شغل را کسب کند که بعد از فارغ التحصیلی با مشکلات عدیده ای مواجه نشود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه نطنز در پایان از همکاری اداره جهادی کشاورزی شهرستان نطنز، بسیج مهندسین، شبکه بهداشت شهرستان نطنز، شهرداری ها ، بخشداران و دهیاران که در اجرای این برنامه همکاری داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

59 60 58

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها