امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 35851
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
چاپ این نوشته
Share
فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء بادرود:

سرگرد طباطبایی گفت: حضور مسئولان در منصب های مختلف به برکت امنیت و اقتداری است که همین مردم به وجود آوردند و مسئولان بدانند اگر حرکتی از ما سر بزند که مخالف اهداف و آرمان های انقلابی باشد که از خون همین مردم به وجود آمده، مسلما مردم در برابر آن خواهند ایستاد و فرد خاطی را پشیمان خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری “نطنزنا” فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع) بادرود ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی، این روز را یک روز به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت : حماسه ۹ دی یک حرکت خودجوش مردمی بود در حمایت از ولایت فقیهی که دشمنان نظام با همکاری عوامل حلقه به گوش داخلیشان سعی در ضربه زدن به آن داشتند.

سرگردپاسدار سید محمد طباطبایی از تمام عوامل برگزاری همایش ۹ دی در شهر بادرود بخصوص امام جمعه، شهرداری و شورای اسلامی شهر بادرود تقدیر کرد و افزود: مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بخش امامزاده یک بار دیگر نشان دادند که همیشه برای حضور در صحنه های مختلف آماده اند و هرگز در راه دفاع از آرمان های امام و رهبری کم نخواهند گذاشت و همچنین از بسیجیان بخش امامزاده که با حضور خود با ولی فقیه تجدید نمودند تقدیر و تشکر کرد.

وی از حضور معدود مسئولان بخش در این مراسم نیز تشکر کرد و افزود: علی رغم دعوت عموم مردم و به خصوص مسئولان برای حضور در این مراسم، متاسفانه عده زیادی از مسئولان ادارات بخش ، وقعی بر این دعوت ننهادند و از حضور در این مراسم یا از روی ترس و یا هرچیز دیگری خودداری کردند و چه بهتر بود این مسئولین خود را در کنار عموم مردم قرار داده و در جهت حمایت از رهبری و نظام با آنها همگام میشدند .

فرمانده حوزه سیدالشهداء بادرودادامه داد و گفت:  با بیان اینکه عده ای از افراد به ظاهر فضا را برای تطهیر اصحاب فتنه در این دوران مناسب دیده اند گفت : هرگز نمی شود مسئولی که خود حامی فتنه بوده، بیاید در برابر فتنه جبهه گرفته و حماسه ۹ دی را گرامی بدارد.

وی خاطر نشان کرد: حضور مسئولان در منصب های مختلف به برکت امنیت و اقتداری است که همین مردم به وجود آوردند و مسئولان بدانند اگر حرکتی از ما سر بزند که مخالف اهداف و آرمان های انقلابی باشد که از خون همین مردم به وجود آمده، مسلما مردم در برابر آن خواهند ایستاد و فرد خاطی را پشیمان خواهند کرد.

و در پایان بیان کرد: عیب و ایراد بزرگ ان عمق و ابعاد فاجعه در کشور بود که باعث عقب ماندگی کشورمان در طی چندین سال گردید که این ابعاد در سالهای آتی آشکار خواهد شد و حسن آن نیز نشان دادن عظمت ، اقتدار ، مدیریت و داریت ولی فقیه در آن برهئه از زمان بر این حکومت و کشور بود . بی شک مهمترین وظیفه دلسوزان نظام و انقلاب روشنگری ، تبیین و آشکار نمودن چهره عوامل و ابعاد این فتنه و جریانات موثر در آن می باشد.

درود بر سید ممد در تاریخ ۱۲ام ، دی ۱۳۹۴:

سلام و خسته نباشید خدمت فرمانده گرامی حوزه سید الشهدا(ع) بادرود که فقط شما در این ضمینه هوشیارانه و خدایی عاقلانه عمل کردین و در این سالهایی که من بنده حقیر عمری از خدا گرفتم از ارگان ها و نهاد های مسئول بادرود چنین چیزی ندیده بودم .
تشکر

تشکر از پیگیری و برگزاری مراسم در تاریخ ۱۲ام ، دی ۱۳۹۴:

با سلام و خسته نباشید خدمت شما .
تشکر دوباره از شما سید و کادر برگزاری کننده مراسم

lمسئولان گوش فرا دهند خواهشاً در تاریخ ۱۲ام ، دی ۱۳۹۴:

سلم
پیگیری در این ضمینه لازم و به موقع بود وچه مله حسینیهههه الکیه مگه !!!!!

l:شرکت کننده در مراسم:l در تاریخ ۱۲ام ، دی ۱۳۹۴:

سلام من از اول تا اخر پشت در نشسته بودم و بعضی از مسئولین به حساب خودشون که از مردم جدا هستن وارد نشده و پشت در نظاره گر بودند و پوز خند میزدن شاید پوزخند انان از چیز دیگری باشد ولی از پشت نظاره بودن و دید زدن را چه میگویید اسمی نمیکنم خود بفهمد و خوار شود .

ممنون از دقت شما در تاریخ ۱۳ام ، دی ۱۳۹۴:

از سید برای دقت بالاش در این زمان و حفظ خونسردی خودش تشکر را داریم ممنون

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها