امروز: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 35530
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۱۰/۷
چاپ این نوشته
Share
فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء بادرود خبر داد

سرگرد طباطبایی گفت: حجت الاسلام قاسم روانبخش دبیر سیاسی هفته نامه پرتوسخن و عضو هیات علمی موسسه آموزشی و پزوهشی امام خمینی (ره) سخنران مراسم ۹ دی در شهرهای نطنز و بادرود خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری ” نطنزنا” فرمانده حوزه مقاومت بسیج سید الشهدا (ع) بادرود با بیان اینکه حماسه ۹ دی ۸۸ روز بصیرت ملت همیشه در صحنه و ولایتمدار ایران اسلامی بود اظهار کرد: این حماسه نشان داد که بصیرت مربوط به خواص نیست و عامه مردم نسبت به خواص از بصیرت بیشتری برخوردار بودند.

سرگرد پاسدار سید محمد طباطبایی افزود: حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

وی با بیان اینکه مردم در ۹ دی ولایتمداری خود را ثابت کردند و به میدان آمدند تصریح کرد: باید با برگزاری نشست‌های روشنگری حماسه ۹ دی ، بر بصیرت بسیجیان و عامه مردم افزوده شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء بادرود با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره ۹ دی ، اظهار کرد: این روز، روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است که حجت را بر همگان تمام کرد؛ ۹ دی نماد بارزی از هویت و ماهیت انقلاب یعنی روح دیانت حاکم بر دل‌های مردم بود، مردم بصیری که با حضوری حماسی طومار فتنه و فتنه گر را درهم پیچیدند.

وی ادامه داد: حجت الاسلام قاسم روانبخش دبیر سیاسی هفته نامه پرتوسخن و عضو هیات علمی موسسه آموزشی و پزوهشی امام خمینی (ره) سخنران مراسم ۹ دی در شهرهای نطنز و بادرود خواهد بود.

طباطبایی خاطر نشان کرد: این فعال سیاسی روز سه شنبه همزمان با ولادت حضرت محمد مصطفی (ص) در ساعت ۱۹:۳۰ در جمع مردم ولایی بخش امامزاده واقع در حسینیه مرکز شهر سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش نطنزنا حجت الاسلام روانبخش روز سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور در مسجد الزهراء نطنز در جمع مردم شهید پرور این شهر نیز سخنرانی خواهد کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها