امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 32502
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۵
چاپ این نوشته
Share
مسئول دفتر امام جمعه بادرود خبر داد؛

کرمانی نژاد گفت: نماز ظهر عاشورا همانند سال های گذشته با حضور اقشار مختلف مردم و هیئات مذهبی به یاد آن بزرگ مرد تاریخ اسلام در میدان معلم بادرود به امامت حجت الاسلام قاسمی امام جمعه بادرود اقامه می شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مسئول ستاد نماز جمعه بادرود اظهار کرد: احیاء و اقامه نماز در ظهر عاشورا یکی از اهداف قیام امام حسین (ع) و یارانش را تبیین می کند و اقامه نماز ظهر عاشورا توسط ایشان در حساس ترین لحظات زندگی این امام بزرگوار حکایت از اهمیت و توجه به فریضه نماز دارد.

حسین کرمانی نژاد افزود: پیام حضرت اباعبداله الحسین (ع) در ظهر عاشورا به این مفهوم است که هیچ عاملی نباید مانع اقامه نماز شود و حتی بزرگترین حادثه در زندگی نباید باعث فاصله افتادن نماز از وقتش شود.

وی تصریح کرد: همه ما باید به اقامه نماز ظهر عاشورا  در اول وقت بیش از پیش اهمیت دهیم چرا که امام حسین (ع) و یاران با وفایش در اوج کارزار جنگ به این مهم اهمیت ویزه ای دادند.

کرمانی نژاد خاطر نشان کرد: نماز ظهر عاشورا همانند سال های گذشته با حضور اقشار مختلف مردم و هیئات مذهبی به یاد آن بزرگ مرد تاریخ اسلام در میدان معلم بادرود به امامت حجت الاسلام قاسمی امام جمعه بادرود اقامه می شود.

وی ضمن دعوت از عموم مردم بادرود برای اقامه این فریضه الهی بیان داشت: ستاد نماز جمعه بادرود با هماهنگی هیئات مذهبی، شهرداری بادرود و سایر ادارات ذیربط مقدمات اقامه نماز جمعه بادرود را فراهم کرده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها